Elazığlı Kick Boks Sporcuları İl Müdürü Eren’i Ziyaret Etti

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Urfa ilinde düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası Milli Takım Belirleme Müsabakalarında Elazığ’ı temsil eden 14 sporcu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’i ziyaret etti.

Elazığlı Kick Boks Sporcuları İl Müdürü Eren’i Ziyaret Etti

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 22-29 Ocak tarihleri arasında Urfa ilinde düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası Milli Takım Belirleme Müsabakalarında Elazığ’ı temsil eden 14 sporcu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’i ziyaret etti.

GSİM: DAHA NİCE BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ HEP BİRLİKTE İNŞALLAH

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “22-29 Ocak tarihleri arasında Urfa İlinde gerçekleştirilen Türkiye Kick Boks Turnuvası Milli Takım Belirleme Müsabakalarında İlimizi temsil eden ve ilimize dereceler getiren Sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyoruz. Elazığ’ımızın yetenekli, azimli ve kararlı birçok sporcusu var bunlardan birkaçı da müsabakaya katılan 14 sporcumuz. Başarılı bir şekilde derecelerini alan ve il müdürlüğümüzü ziyaret eden sporcularımıza ve antrenörlerimize teşekkür ediyoruz. Daha nice başarılara imza atacağız hep birlikte inşallah” denildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2023, 14:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER