Elazığspor İçin Kritik Toplantı

Elazığspor’un geleceği ile ilgili yapılacak olan toplantı bayram sonrasında Ankara veya İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Elazığspor İçin Kritik Toplantı

Yeni sezon öncesinde çalışmalarına başlayan ancak belirsizliği devam eden Elazığspor için yeni bir toplantı gerçekleştirecek.

Daha önce Elazığ’da yapılması planlanan toplantı kurban bayramı münasebetiyle il yöneticilerinden bazılarının il dışında olmaları nedeniyle bayram sonrasına ertelendi.

Edindiğimiz bilgilere göre Elazığspor‘la ilgili Elazığ Valisi, Belediye Başkanı ve ELAZIĞ milletvekillerinin de bir araya geleceği toplantıya Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk de iştirak ederek yeni sezon öncesinde Elazığspor’un durumunu katılımcılara bir sunum halinde aktaracak.

Toplantının bayram sonrasında Ankara veya İstanbul’da gerçekleşmesi planlanıyor.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 ay Önce

Toplantı sonucunu soyleyeyim forma satalim diyecekler verecekler garibana gazı 100 TL den forman aldiracaklar. Basin verecek gazi bir kac burorati ve is insani kahraman edecek. Kamera önünde on,yüz,bin havada uçacak. Program sonunda atıp tutanlar forma yacak tipkı giden vali gibi... gariban gaz gelerek 100 TL ı aldığı forma ile Elazığ spora merhem olmayacak...

Murat
Murat @Ali - 3 ay Önce

Yoruma bile değmez.Bu yönetime kuruş verecek adam kaldıysa de pes artık.Ey yöneticiler,bu yönetime katkı veren iflah olmaz.Artik gerçeği görün.

Nt23
Nt23 - 3 ay Önce

Bu nasıl iş anlamadım gitti. Elazığ spor konuşulacak, Elâzığ spor masaya yatırılacak İstanbul ve ya Ankara da. O zaman seyirciyide Ankara dan İstanbul dan getirin. Futbola siyaset bulaştığı sürece kimse maclarada gelmez

ataman bey
ataman bey - 3 ay Önce

niye elazığ da yapılmıyor toplantı..elazığ soğan mı kokuyor, buradan bile elazığın nasıl sahipsiz olduğu ortada..toplantı sonucu her zamanki gibi başarısızlıkla sonuçlanacak bu belli..elazığda toplantıya gelmeye tenezzül etmeyen adamdan ne beklenir. bu arada forma paraları ne oldu elazığspora verildimi..resmi ağızdan açıklansın elazığlıyı takan varsa tabii.

şeref
şeref - 3 ay Önce

önce kırk bin forma sattılar. bu para nereye gitti.bilen varsa söylesin.

Marazali
Marazali - 3 ay Önce

Elazığspor katkı olsun diye yapılan forma kampanyası atıp tutanlar, gövde gösterisinde bulunanlar, verdiği sözü tutmayanlar barındırması nedeniyle Elazığ şehrinin genel tablosunu görmek için küçük bir örnek teşkil etmektedir.

SIRADAKİ HABER

banner7