Elazığspor - Mamak FK Maçı Doğukent Stadyumunda Oynanacak

Mamakspor maçının Doğukent Stadyumuna alınması için Türkiye Futbol federasyonuna başvuran Elazığspor’un bu talebi kabul edildi. Karşılaşma Çarşamba günü saat 15:00’de Doğukent Stadyumu’nda oynanacak.

Elazığspor - Mamak FK Maçı Doğukent Stadyumunda Oynanacak

Ligde kalabilmek için tüm avantajları kullanmak isteyen ve çeşitli alternatifler üreten Elazığspor’da Mamakspor maçının hangi stadyumda oynanacağı netlik kazandı.

Doğukent stadyumunda istediği sonuçları alamayan ve bu nedenle kalan maçlarını Gençlik merkezi sentetik sahada oynamak için TFF’ye başvuran Elazığspor, bilindiği üzere Sakaryaspor maçını Sentetik sahada oynamış ve 6-1 gibi tarihi bir iç saha hezimeti yaşamış, son iç saha maçında ise yine aynı sahada Bodrumspor’u 4-3 mağlup etmeyi başararak, ligde kalma umutlarını devam ettirmişti.

Strateji olarak Mamak FK maçını yeniden Doğukent çim sahasında oynamak isteyen Elazığspor, geçtiğimiz günlerde Türkiye futbol federasyonuna başvuru yapmıştı.

Türkiye futbol federasyonunun maç programlarını açıklamasının ardından Elazığspor’un Çarşamba günü Mamak FK ile oynayacağı karşılaşmanın sahasının Doğukent stadyumu olarak programa alındığı açıklandı.

Karşılaşmanın başlama saati ise gruptaki diğer maçlarla birlikte 15:00 olarak açıklandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109