Elazığspor PFDK’ya Sevk Edildi

Pazar günü oynanan Elazığspor-Kardemir Karabükspor müsabakası sonrasında çıkan olaylardan dolayı Elazığspor Kulübü ile Başkan Selçuk Öztürk, Antrenör Hasan Sönmez ve kulüp çalışanı Mutlu Bahadır Günenç Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiler.

Elazığspor PFDK’ya Sevk Edildi

7 Şubat tarihinde Elazığ Doğukent Stadyumu’nda Kardemir Karabükspor ile karşılaşan temsilcimiz Elazığspor bu maçı kaybetmesinin yanı sıra çıkan olaylardan dolayı da PFDK’ya sevk edildi.

9 Şubat 2021 tarihinde toplanan TFF Hukuk Müşavirliği Kurulu hakem ve gözlemci raporlarını inceleyerek disiplin kurulu sevklerini gerçekleştirdi.

Bu doğrultuda Elazığspor Kulübü Covid-19 salgını tedbirlerini uygulamadığından dolayı PFDK’ya sevk edilirken Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ile Kulüp Görevlisi Mutlu Bahadır Günenç “talimatlara aykırı” hareketleri nedeniyle Antrenör Hasan Sönmez ve yine Kulüp Yöneticisi Mutlu Bahadır Günenç müsabakadaki saldırısı nedeniyle tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiler.

Aynı müsabakada Kardemir Karabükspor Kulübü’nden de futbolcu ve antrenörler de çeşitli gerekçelerle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiler.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararları 11 Şubat 2021 Perşembe günü açıklanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 4 hafta Önce

ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN.DÜRZÜLER HA GAYRET EL BİRLİĞİNLEN BİR DARBEDE SİZ VURUN ZATEN İŞLER EYİ GETMİ BİR SİZ EKSİKTİZ YAVŞAK TFF VE PFDK LAHNET GELE SİZEEEEEEEEEEEE

SIRADAKİ HABER

banner103