Elazığspor, Transfer Tahtasını Açamadı

Elazığspor’da 3 yıldır kapalı olan transfer tahtası, bu sezon da açılamadı.  

Elazığspor, Transfer Tahtasını Açamadı

Maddi sıkıntıların gölgesinde TFF 3. Lig’e kadar düşen ve bu sezon ilk maçında Bergama Belediyespor’a yenilen Elazığspor’da taraftarların merakla beklediği transfer tahtası hayal kırıklığıyla sonuçlandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan kulüp basın sözcüsü Fatih Çakar, tahtanın açılması için birçok futbolcuyu ikna etmelerine rağmen, bazı futbolcuların olumlu yanaşmadığını kaydetti.

Çakar “Transfer tahtasını ocak ayına kadar uzatmış bulunmaktayız. Yeni yönetim kurulumuz Serkan Çayır başkanlığında tahtanın açılması konusunda imza vermeyen bir çok futbolcu kardeşimizi ikna etse de, bazı arkadaşlarımız maalesef olumlu yanaşmadı ve verilen tutarı kabul etmeyince transfer tahtasını Ocak ayı olan ara transfer dönemine bırakmış olduk” dedi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Marazali
Marazali - 2 hafta Önce

Şaşırdık mı? Hayır. Çünkü;
1) Düne kadar bu kulübe başkan adayı olanların 20-25 Milyon parayla gelen olursa kulübü devrederim diyen Selçuk ÖZTÜRK sırf dışarıya "bak ben istifa ettim takıma sahip çıkan olmadı aday çıkmadı" imajı yaratmak adına göstermelik olarak mevcut başkanı kukla olarak başkanlık koltuğuna oturttu.
2) Selçuk ÖZTÜRK'ün Elazığspor diye bir derdi bulunmamakta kulüpten alacağını kurtarmak ve yeni stat ile altındaki sosyal tesislerden nasıl nemalanırım derdinde bu yüzden herşey hikaye...

CEBRAİL GÖKTÜRK
CEBRAİL GÖKTÜRK - 2 hafta Önce

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ AMATÖR GİDER ELAZIĞSPOR KULÜBÜ YOK EDENLER YAZIKLAR OLSUN

Kudret
Kudret - 2 hafta Önce

Elazığsporu bırakın Elazığ Karakoçan futbol takımına bakın

SIRADAKİ HABER

banner103