Elazığspor ve 23 Elazığ FK’nın Hakemleri Belli Oldu

TFF 3. ligde Elazığspor ve 23 Elazığ FK’nın hafta sonu oynayacağı maçları yönetecek hakemler açıklandı.

Elazığspor ve 23 Elazığ FK’nın Hakemleri Belli Oldu

Türkiye futbol federasyonu Merkez hakem kurulu, hafta sonu oynanacak müsabakalarda maçları yönetecek hakemleri açıkladı.

Yapılan atamalarla birlikte temsilcilerimiz Elazığspor ve 23 Elazığ FK’nın maçlarını yönetecek hakemler de belli oldu.

Buna göre, 5 Şubat Pazar günü Elazığ Doğukent Hıdır Bilek stadyumunda saat 14:00’de oynanacak olan Elazığspor-Ağrı 1970 spor karşılaşmasını Ankara bölgesinden Mustafa Ünver yönetecek.

Hakem Ünver’in bu maçtaki yardımcılıklarını Mersin ve Denizli bölgelerinden Mehmet Saldıraner ve Harun Öztekin yönetecek.

Karşılaşmada Ankara bölgesinden Onur Güneşli ise 4. Hakem olarak görevlendirildi.

Öte yandan yine Pazar günü Off’da saat 14:00’de oynanacak olan Yeşilyurt Ofspor-23 Elazığ FK maçını ise Bursa bölgesinden Metin Ateş yönetecek.

Geçtiğimiz yıl 23 Şuıbat 2021’de Elazığ’da oynanan ve 0-0 sona eren Elazığspor-Başkent karşılaşmasında Elazığspor’un penaltılarını, rakibin kırmızı kartlarını vermeyerek skora direkt tesir eden kararlar veren ve skandala neden olmasıyla uzun süre maç verilmeyen Metin Güneş’in bu maçtaki tutumu da şimdiden merak ediliyor.

Hakem Güneş’in bu maçtaki yardımcılıklarını G.Antep ve Ankara bölgelerinden Mehmet Gökhan Ceylan ile Adem Mazlum yapacak.

Müsabakada Bursa bölgesinden Muammer Sarıdağ ise 4. Hakem olarak görev yapacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2023, 17:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER