Elazığspor’a PFDK’dan Ceza

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu, Elazığspor’un Tarsus İdman Yurdu ile oynanan maçıyla ilgili kararları açıkladı. Buna göre, Elazığspor Kulübü 12 bin lira para, yönetici Zafer Yetiş ise 3 bin lira para ve 3 müsabakadan men cezası aldı.

Elazığspor’a PFDK’dan Ceza

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’un 28. Haftası’nda ilimizde oynanan ve 2-2’lik beraberlikle sona eren Tetiş Yapı Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçıyla ilgili PFDK kararları açıklandı.


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 18.03.2021 tarih ve 59 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar şöyle, “Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünün, 14.03.2021 tarihinde da oynanan Tetiş Yapı Elazığspor-Tarsus İdman Yurdu Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, protokol tribününde yer alan mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 12.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına, Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü görevlisi Mehmet Zafer Yetiş'in, ihracı sonrası müsabaka hakemlerine yönelik hakareti ve çift sarı kart görmesi nedeniyle yer almaması gereken müsabaka dışında ayrıca 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 3.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 1 ay Önce

Adamın bir kuruşluk katkısı olmadığı gibi, üstüne üstlük
böyle dengesiz insanların ceremesini çekiyor.Şu hale bak.Senin işin gücün yokmu be.

Behzat
Behzat - 1 ay Önce

Forma paralarını tez ödeyin ceza yatırsın.

SIRADAKİ HABER

banner103