Elazığspor’un Kamp Programı Belli Oldu!

Elazığspor yeni sezon öncesinde 1.etap kampını Erzurum, 2.etap kampını Ankara Kızılcahamam’da yapmayı planlıyor.

Elazığspor’un Kamp Programı Belli Oldu!

Bir yandan teknik direktör arayışlarını sürdüren ve bir yandan da iç transfer çalışmaları için sözleşmesi biten futbolcularla masaya oturan Elazığspor’un 2017-2018 sezonu öncesindeki yaz mevsimi kamp programı belli oldu.

Sezon öncesi hazırlık dönemi planlamasında herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde; Elazığspor, Erzurum’da gerçekleştireceği 1. Etap kamp çalışmalarının ardından 2. Etap hazırlıklarını ise Ankara Kızılcahamam’da yapacak.

Elazığspor Yönetimi’nin sezon öncesi hazırlık planlamasına göre; Bordo-Beyazlılar yeni sezon hazırlıklarına 1 Temmuz tarihinde start verecekler.

Bayram Bektaş’ın istifasının ardından teknik direktör sorununu bir an önce çözmek isteyen ve vakit kaybetmeden yeni sezon hazırlıkları için çalışmalara başlanan Elazığspor’da 15 gün sürecek 1. Etap Hazırlık Kampı çalışmalarının, Erzurum’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Spor servisimizin edindiği bilgilere göre Elazığspor’da sezon öncesi 2. Etap çalışmalarının ise Ankara’da yapılacağı öğrenildi. Şekillenmekte olan sezon öncesi hazırlık dönemi planlamasında herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde; Elazığspor, 1. Etap kamp çalışmalarının ardından 2. Etap hazırlıklarını Ankara’da yapacak. Yine 15 gün sürecek 2.Etap Kamp Programı’nda Elazığspor takım sayısına göre 3-4 hazırlık maçı yapacağı öğrenildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137