Hentbol’da Elazığ SYSK, Sivas Belediyespor’la Karşılaşacak

İlimizin Süper Lig’deki takımlarından Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Hentbol Takımı, ligin 2. hafta erteleme maçında Perşembe günü saat 13:00’de Yakup Kılıç Spor Salonu’nda Sivas Belediyespor’u konuk edecek. Kulüp Başkanı ve Baş Antrenör İsmail Bayraktar, “biz de Elazığ’ın Süper Lig takımıyız” açıklamasında bulunarak, il yöneticilerini maçlarını izlemeye davet etti.

Hentbol’da Elazığ SYSK, Sivas Belediyespor’la Karşılaşacak

Elazığ’ın süper ligdeki bir başka temsilcisi olan ancak ilgi konusunda sitemkâr olan takımımız Sosyal yardımlaşma ve spor kulübü kadın hentbol takımı, il yöneticilerinden gereken ilgiyi görmek istiyor.

Ligin 2. Hafta erteleme müsabakasında Perşembe günü Yakup Kılıç spor salonunda kendisi gibi süper ligin puansız takımlarından Sivas belediyespor’u konuk edecek olan Sosyal yardımlaşma ve spor kulübü Hentbol takımı başkanı ve baş antrenörü İsmail Bayraktar, “biz de Elazığ’ın süper lig takımıyız” diyerek, il yöneticilerini Perşembe günü oynayacakları Sivas Belediyespor maçına davet etti.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve spor kulübü- Sivas Belediyespor müsabakası Perşembe günü saat 13:00’de Yakup Kılıç spor salonunda oynanacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığ 23
Elazığ 23 - 3 yıl Önce

Boşuna uğraşma İsmail Hocam hiç bir il yöneticisi senin maçına gelmez. Çünkü senin takımın Elazığ'ın gariban öz çocuklarından oluşuyor. Bizde yabancı hayranlığı varken bir tane transfer yapmamıştım, milyonlar harcamamışsın, kim gelir senin maçına?

SIRADAKİ HABER

banner137