Maçlarda Şehitlerimiz İçin Saygı Duruşunda Bulunulacak

Türkiye Futbol Federasyonu, İdlib saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimiz için müsabakalar öncesinde saygı duruşunda bulunulacağını açıkladı.

Maçlarda Şehitlerimiz İçin Saygı Duruşunda Bulunulacak

Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurlarınca düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz anısına; 28 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında oynanacak profesyonel ve amatör futbol müsabakaları öncesinde saygı duruşunda bulunulacak.

“SAYGI DURUŞUNDA BULUNULACAK”

Konuyla ilgili olarak TFF’den yapılan açıklamada, “Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurlarınca düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz anısına; 28 Şubat - 2 Mart 2020 tarihleri arasında oynanacak profesyonel ve amatör futbol müsabakaları öncesinde saygı duruşunda bulunulacak. Süper Lig, TFF 1.,TFF 2. ve TFF 3. Lig ile amatör liglerde oynanacak bütün müsabakalar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşu yapılacak, dileyen kulüpler siyah kol bandı takabilecek. Ayrıca 28 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında oynanacak Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakaları öncesinde takımlar "Milletimizin başı sağ olsun" pankartıyla sahaya çıkacak” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103