Mehmet Ormanoğlu’ndan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

1.Amatör Küme futbol takımlarından sanayi Sitespor Kulübü 2.Başkanı Mehmet Ormanoğlu her sezon olduğu gibi bu sezon da amatör takımların lige katılım ücretlerini sağlayan ve kulüplerin yükünü Hafifleten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Mehmet Ormanoğlu’ndan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

1.Amatör Küme Futbol Takımlarından Sanayi Sitespor Kulübü 2.Başkanı Mehmet Ormanoğlu her sezon olduğu gibi bu sezon da amatör takımların lige katılım ücretlerini sağlayan ve kulüplerin yükünü hafifleten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti…

Sanayi Sitespor Kulübü 2.Başkanı Ormanoğlu, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirterek, amatöre verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

ORMANOĞLU’NDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

2.Başkan Ormanoğlu açıklamasında; “Sanayi Site Spor olarak her daim sporun ve sporcunun yanında olan kulübümüze her daim maddi manevi desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na teşekkürü bir borç biliyoruz. Amatör spor kulüplerine her sene olduğu gibi bu sene de lige katılım ücretlerini ödediği ve yükünü hafiflettiği için kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109