Mustafa Sarıgül, Elazığspor’a Doğru

Elazığspor’da adaylar içinde en kuvvetli ihtimal olan Teknik Direktör Mustafa Sarıgül yaptığı açıklamada 1968 Aksaray Belediyespor’da görev almayacağını belirterek, takımdan ayrıldığını açıkladı. Bu durum başarılı hocanın bordo beyazlı kulübe gelme ihtimalini de kuvvetlendirdi.

Mustafa Sarıgül, Elazığspor’a Doğru

1968 Aksaray Belediyespor’da takımında teknik direktör Mustafa Sarıgül yeni sezonda takımda olmayacağını belirterek, kulüpten ayrıldığını açıkladı.

İsmi Elazığspor’la anılan ve adaylar içerisinde bordo beyazlı kulübümüze gelmesi en kuvvetli ihtimal olan Aksaray Belediyespor teknik direktörü Mustafa Sarıgül, devre arasında anlaşma yaptığı takımını sezon sonunda şampiyonluğa ulaştırarak önemli bir başarıya imza atmıştı.

50 yaşındaki teknik adam, yaptığı açıklamada yeni sezonda Aksaray Belediyespor’la çalışmayacağını belirterek, kulübüyle yollarını ayırdığını belirtti.

Bu açıklamanın ardından Aksaray Belediyespor taraftarları vermiş olduğu hizmetler ve yaşatmış olduğu şampiyonluktan dolayı Mustafa Sarıgül’e teşekkür ettiler.

Mustafa Sarıgül’ün bu açıklamasının ardından gözler Elazığspor kulübüne çevrildi.

Daha önce de verdiğimiz bilgiler doğrultusunda Elazığspor’un yeni sezonda çalışmayı düşündüğü isimler içerisinde ilk sırayı alan Mustafa Sarıgül, şu an itibariyle bordo beyazlı kulübün en güçlü teknik direktör adayı…

Edindiğimiz bilgilere göre, şu an itibariyle kulüpsüz olan Mustafa Sarıgül’le Elazığspor transfer komitesinin bir görüşme yapacağı ve başarılı hocayla yeni sezonda çalışmak için el sıkışması bekleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137