Öztürk: Kaynakları Varsa Görevi Bırakmaya Hazırım

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, son 4-5 haftadan buyana takımda ciddi bir disiplinsizlik olduğunu belirtirken, Pendikspor karşısında mutlak golleri atamayan oyuncuları da şımarıklıkla suçladı. Sosyal medyada başkan adayı olduğunu iddia eden kişileri sert bir dille eleştiren Öztürk, 32 milyonluk transfere engel borcu karşılayacak bir kaynakları varsa görevi bırakmaya hazır olduğunu söyledi

Öztürk: Kaynakları Varsa Görevi Bırakmaya Hazırım

Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, maçın ardından yaptığı değerlendirmede son 4-5 haftadır takımda ciddi bir disiplinsizlik olduğunu belirterek, maçta mutlak gol pozisyonlarından yararlanamayan oyuncuları da şımarıklıkla suçladı.

ÖZTÜRK: CİDDİ BİR DİSİPLİNSİZLİK VAR

Başkan Öztürk, “Kötüye giden bir şey yokta, bir penaltı kaçırır, 3-4 defa kaleviyle karşı karşıya kalır da atamazsan, 2 tane de penaltın verilmezse adamların 1 pozisyonu var adamlar değerlendiriyor. Penaltı kaçırıyorsun, kaleciyle karşı karşıya kalıyorsun ama olmuyor. Son 4-5 haftadır ciddi bir disiplinsizlik var. Bizlik bir sorun yok. Biz dünde kulüpteydik, bugünde kulüpteyiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada başkan adayı olduğunu iddia eden şahısları sert bir dille eleştiren Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk, bu kişilerin transferi açacak ve 32 Milyonluk transfere engel borcu karşılayacak bir kaynakları varsa görevi bırakmaya hazır olduğunu söyledi.

ÖZTÜRK: HERKES TABELAYA BAKAR

Başkan Selçuk Öztürk, “Bu iş tabela işi. Bugün bu maçı alsan geçen hafta Mamak’ta rakibini yensen bunlar konuşulmaz. Herkes tabelaya bakar. Elazığspor’u seviyorum diyen eskiden başkanlık yapmış, yöneticilik yapmış bu adamlarda kendine göre bazı şeyleri fırsata dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu kişilerde şu zihniyet var; geçmişte olduğu gibi ‘Elazığspor küme düşsün, küçük olsun, bizim olsun’ şimdi bunların umurunda değil Elazığspor’un ikinci ligde tutunması. Bunlar sabaha kadar “Allah Allah” sabaha kadar namaz kılıyorlar, onu yapıyorlar, muska bile yapar bunlar. Bunlar diyor “Alalh Allah Elazığspor üçüncü lige düşsün, Selçuk Özütkr bıraksın biz gelelim” diyorlar” şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK: BU 32 MİLYON BORÇ İLE TAHTAYI AÇABİLECEK BİRİSİ VARSA GELSİN BIRAKAYIM

Başkan Öztürk, “Bugün tahtanda senin 32 milyon borç var. Bu 32 milyon borç ile tahtayı açabilecek birisi varsa gelsin bırakayım. Ama parasıyla, evrakıyla valiye gitsin, belediye başkanına gitsin. Teminatlı gitsin. 5 Ocak’ta transfer başlıyor, 30 Ocak’ta bitiyor” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi
Remzi - 8 ay Önce

Başkan derhal istifa etsin, hep rezil olacağımıza bu Başkan olduğu sürene takımın sırtı yerden kalkmayacak. Başkan bir an önce çekip gitmeli.

Ali
Ali - 8 ay Önce

Bu başkanında parası bitti mi bırakırım diye tehdit ediyor.bırak kardeş kimse seni zorla oturtmuyor kimse Elazığa sahip çıkmıyor kabullen bunu artık.mücahit yanılmaz döneminde mutahitler haraca bağlandı çuvalla para aktarıldı nerde bu para önceki başkanlar çıksın hesap versin bunu hesabını soran yok.

Misafir
Misafir - 8 ay Önce

Sen gitsende senden sonra gelecek olanında senden bi farkı olmayacak. Cebine 10 katrilyon parada konulsa 2 sezon sonra yine ışıkta bekleyen dilenciler gibi para isteyeceksiniz. ELAZIGSPOR'u 10 yıldır tüm ülkeye alay konusu yaptınız zaten

Özkan
Özkan - 8 ay Önce

Sana ne başkasının kaynağından,çekin gidin ,insanlarda bir sıkılma,utanma diye bir duygu var,ama hani,millet takımı na sahip çıkar.Sanki esnaftir devir peşinde,yani bana para verin ki gideyim havaları.Dua edin de maçlar seyircisiz oynanıyor,aksi olsaydı bakın neler olurdu.

Çilekeş
Çilekeş - 8 ay Önce

Bırak kardeşim sana destek vermezler adamlar hazırlamış yönetimi etso olarak geleceği parlak 2 isim paranın ağzını açacak Bld başkanıda onları istiyor

SIRADAKİ HABER

banner103