Selçuk Öztürk, Basın Toplantısı Düzenleyecek

Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, hafta sonu düzenleyeceği basın toplantısıyla gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.

Selçuk Öztürk, Basın Toplantısı Düzenleyecek

İlk yarının tamamlanmasına 1 maç kala düşme potasına gerileyerek sıkıntılı günler yaşayan Elazığspor’da kulüp başkanı Selçuk Öztürk, yeni bir basın toplantısı yapmaya hazırlanıyor.

Edindiğimiz bilgilere göre başkan Öztürk’ün muhtemelen 3 Ocak Pazar günü kulüp tesislerinde düzenleyeceği basın toplantısıyla gündeme dair önemli açıklamalarda bulunacağı öğrenildi.

Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından yaşanan teknik direktör değişimi ve futbol takımı oyuncularının düşen performanslarıyla ilgili yapılan eleştiri ve istifa baskılarına da cevap vermesi beklenen başkan Öztürk’ün ayrıca transfer yasağının kaldırılıp-kaldırılmayacağıyla da alakalı kamuoyunu bildireceği ifade diliyor.

Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk’ün muhtemelen Pazar günü öğlen saatlerinde kulüp tesislerinde yapacağı toplantıda ayrıca hakkında yapılan bazı eleştirilere de cevap vermesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ruhi
Ruhi - 4 ay Önce

Yeryüzünde bu kadar yüzsüzlük örneği herhalde yoktur.Pes ki, ne pes.Belamısınız be? Edebi bozup,söylemek istemiyorum, bir tek o kaldı.

SIRADAKİ HABER

banner103