Teknik Direktör Levent Eriş, Elazığspor'dan Neden İstifa Etti

Elazığspor’dan istifa eden Levent Eriş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Elazığspor Teknik Direktörlük görevinden neden istifa ettiğini anlattı.

Teknik Direktör Levent Eriş, Elazığspor'dan Neden İstifa Etti

Elazığspor Serik Belediyespor karşılaşmasının ardından Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Elazığspor’daki görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

Teknik Direktör Levent Eriş istifasıyla ilgili sosyal medya hesabından ayrıntılı bir açıklama yaptı.

Teknik Direktör Levent Eriş’in Açıklamaları Şöyle;

Değerli Elazığspor sevdalıları 1 yıldır T.Direktörlük yaptığım bu büyük takımda depremler ve covid-19 belası derken çok ciddi sıkıntılar yaşadık, ama asla pes etmeden büyük mücadeleler vererek bu günlere kadar geldik.


Ama içimizde hep bu şehrin tek ve en önemli değer olan Elazığspor’a destek verileceği hayalini yaşadık. Lakin şehrimizin önemli isimlerinden sevgi, ilgi sosyal ve ekonomik destek alamadık.


Ama herkesin bilmesini isterim ki bize bu süreçte Sayın Başkanımız Selçuk Öztürk aylarca sevgisini, desteğini ve de yaşamak için hepimize yoktan var ederek destek olmaya çalıştı, kaldı ki bugün bile Fenerbahçe, Beşiktaş gibi büyük takımlar yardım kampanyası yaparken ondan daha fazlasını beklemek doğru olmazdı. O yüzden kendisine sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

“BU GÖRÜNTÜ BENİM KARARI ALMAMDAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİ”

Şimdi ise niye içim acıya acıya böylesi bir ayrılık kararı aldım. Bazı çirkin kalemşörlerin dediği gibi kaçmadığım aşikardır. Keşke benim verdiğim mücadeleye ortak olup (bazı kalemler hariç) Elazığspor’u ayağa kaldıracak yazılar yazıp çocuklarımıza sahip çıksaydınız. Eğer ben sezon başında bırakmış olsaydım, her daim Allah’ın adaletini doğru kullanarak kimseyi ayırmadan bugün hayranlıkla izlediğimiz aslan gibi bir takım yaratamazdık. Ama keşke 10 ay sonra 16 yaşındaki evlatlarımızı ilk defa sahaya sürdüğümüzde protokoldeki fotoğrafa, biz sizin arkanızdayız diyebilecek bir görüntüye sahip olabilseydi. İşte bu görüntü benim kararı almamdaki en önemli etkendi.

“BAŞKANIM BU TAKIM SİZİN, BU ŞEHRİN SAHİBİ SİZSİNİZ”
Benim düşünceme ve görüşüme göre harika bir vizyona sahip, duruşunu ve kalitesini mükemmel gördüğüm gencecik, tertemiz bir değer olan Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na, ise naçizane dileğim; kıymetli Başkanım bu takım sizin, bu şehrin sahibi sizsiniz yaptıklarınıza da şahidim. Sizde Sayın Cumhurbaşkanım gibi futboldan gelen birisisiniz sizden en büyük dileğim bu evlatlara sahip çıkın çünkü bu size çok yakışacak, kulübünüze vereceğiniz destek ve ilgi inanın bu toplumun milliyetçi vatansever Elazığspor sevdalılarını çok mutlu edecektir.

“HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM”
Son sözümde Elazığspor sevdalılarına, benim canım futbolcu evlatlarıma ve kıymetli personelimize; hepinizi çok seviyorum sizlerle gurur duyuyorum. Hakkınızı helal edin ve Allah’a emanet olun.


 

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
YK
YK - 3 hafta Önce

3 krş Para verip maça gitmezler boyunlarına bi basın kartı takıp beleşten maça giderler sonrada atıp tutarlar tabi

Sonuca bak
Sonuca bak - 3 hafta Önce

Hocam sonuçta kaçtın gittin. Elâzığ yıllardır bu durumda biliyordun şimdi ne olduda gidiyorsun. Çok şükür elazig büyük camia kimseye muhtaç olmaz bu günlerde geçer biz unutmayız ama.

Kürşat
Kürşat - 3 hafta Önce

Geldin bir maç oynattin ligden çekildik,10 ay bekledin bir maç oynadın ve istifa.Ne anlayalım şimdi,gidecektim niye on ay bekledin,bir maç oynadın, baktın ki bu takım adam olmaz, düşer,kariyer hesabı yapıp kaçtın.Gercegi bu.Takima destek mestek sana kalmamış,i senin işin değildi,kamuflaj yapma, Elazığlı yemez.Şu gerçeği de belirteyim,yerli hocaların en iyilerinden birisin,yine de aynı görüşteyim.Yigidi öldür hakkını yeme demişler.

Fethi deveci
Fethi deveci - 3 hafta Önce

Arkadaşlar levent hoca çok güzel bir konuma parmak basmış bizi bu duruma düşüren medyadır bunu elazig futbol camiası çok iyi biliyor daha takim koridordandın bu takımdan BİRŞEY olmaz diye dedikodu yapıyorlar bazı doğruyu yazan yazarlarimiz vardı onlarida kaçırdılar meydanı şortla fotoğrafı bile olmayan yazar sunucu kazmasina biraktilar yenilere sözüm yok o kendini bilir

gakgo
gakgo - 3 hafta Önce

yolun açık olsun, inşAllah 4 4lük bir takım bulursun da ona küme düşürürsün

ZAZA
ZAZA - 3 hafta Önce

NE HALE DÜŞTÜK,EL ALEME REZİL OLDUK.HERKES BİZE GÜLÜYORRR....KOMŞU ŞEHRİMİZ MALATYA SÜPER LİGDE ..BİZ NEREDEYİZ....

SIRADAKİ HABER

banner7