Tekoğlu: Camiadan Özür Diliyoruz

Elazığspor Teknik Sorumlusu Ümit Tekoğlu, Karabükspor mağlubiyetini kesinlikle telafi edeceklerini belirterek, camiadan özür diledi. Tecrübeli oyuncuların sorumluluk almaları gerektiğini de belirten Tekoğlu, “Karabüksporlu oyuncuların sahadaki tutumları için ise futbol bu kadar kirlenmemeli” diye konuştu.

Tekoğlu: Camiadan Özür Diliyoruz

Elazığspor teknik sorumlusu Ümit Tekoğlu, Karabükspor mağlubiyetini kesinlikle telafi edeceklerini belirterek, camiadan özür diledi.

TEKOĞLU: CAMİADAN ÖZÜR DİLİYORUZ

Tecrübeli oyuncuların sorumluluk almaları gerektiğini de belirten Tekoğlu, “Ben öncelikle taraftarımızdan hemşehrilerimizden şahsım adına, takımımız adına özür diliyorum. Kazanmamız gereken bir maçtı. Ki maçtan önce de bunu çocuklarımızla da konuştuk. Kaybedecek bir şeyi olmayan bir takımdı. Oyunu çok anlatmanın bir manası yok. Oyunun hakimi bizdik ama o üçüncü bölgede gol yapmak lazım. Onun dışında 10. Dakikadan itibaren zaten yerden kalkmamaya başladılar. Bu futbol. Futbolun bu kadar kirlenmemesi lazım. Hakemlerin de bunlara bu kadar müsaade etmemesi lazım. 37 numaralı oyuncularını döne döne ben dördüncü hakeme söyledim. Uyarın bakın dedim. Oyunu farklı yerlere götürüyor diye. Daha sonra gerildi zaten saha. Hakem de hakikatten müsaade etti buna” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yedikmi
yedikmi - 3 hafta Önce

ne ozru hoca bilerek yenildiginizi dunya alem biliyor selcuk yine iddadan para vurdu her yil boyle

2323
2323 - 3 hafta Önce

Ne.ozuru.satiniz maci.nefsiniz varsa istifa edin

abdulvahap
abdulvahap - 3 hafta Önce

herşeyim üzerine yemin ederek söylüyorum bu iki takım bin kere karşı karşıya gelse vAllahide billahide hepsindede elzığ bu takımı evire çevire farklı yener bunun içinde futbolcusuda var başkanıda var hepsi iddia için bu maçı sattı utanmadan şöyle böyle diyosunuz siz ne ahlaksız adamlarmışsınız utanmıyomusunuz bu şehrin gurururla oynanmasına ey başkan derhal bırak git bu takımı bir dahada bu şehre sakın uğrama satılmışsınız hepiniz

Temlik Temlik
Temlik Temlik - 3 hafta Önce

son 3 yılda Karabük sadece Elazığspor maçlarını kazanabilmiş bunda bir Selçuk Cengiz oyunu var mı?

Alper
Alper - 3 hafta Önce

Vay be ne saf adammisiz!Arkadaşların bu yorumlarını okuyunca gerçekten böyle bir şeyin hiç aklimdan geçmediğini itiraf edeyim.Butun bu yorumlara
katılıyor,teşekkür ediyorum.Ali cengiz oyunu varmış vay beeee.

Korkut
Korkut - 3 hafta Önce

Sen hocasın ama, kuklaları oynatan başkası,maçtan sonra tecrübeli oyuncuların oyuna ağırlığını koymasi lazım demekle,demekki bu oyuncular kasti oynamiyorlar.Buda maçın satılmış olduğunu gösteriyor,hemde yorumlarda da görüldüğü üzere yönetim Elazığspor un sırtından vurgun peşinde.Uyan ELAZIĞ,baksana neler varmış.

Çok yazik
Çok yazik - 3 hafta Önce

Selçuk Cengiz Öztürk ve Elazığspor siyasiler tarafından niye kaderine terkedildi diyenlere cevap olsun. Adam Elazigsporu sömûrmek için klubun başında. Hani istifa ediyordu çıkıp basinda şov yapıyordu klubun önünü açacaklarini söylüyordu. Bunların derdi klubun içini boşaltmak. Bu oyunların ortağı olma hocam. Bu şans eline bir daha geçmeyecek. Ordan vizyon yapamazsan dahası olmaz. Sadece Elazığ klasmanında bir Teknik direktör olarak kalirsin gerek yok Selçuk Cengiz için kariyer yakmaya.

Soruşturma
Soruşturma - 3 hafta Önce

Ben federasyonun yerinde olsam Elazigsporun bu tutum ve davranışından dolayı soruşturma başlatır klube ceza verip alt lige yollardim klüp yoneticileri resmen bahis oynuyor.TFF niye susuyor bu duruma. Klüp enteresan bir şekilde iki sezondur hiç galibiyet alamayan takıma galibiyet kazandırıyor. İhbar edilmeli Federasyona Türk Futbolunun geleceği adına bu durum

SIRADAKİ HABER

banner7