Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Yeni atanan Merkez Hakem Kurulu, temsilcilerimiz Elazığspor ve Elazığ Karakoçan takımlarının da bulunduğu TFF 3. ligde haftanın hakemlerini açıkladı.

Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığsporla Elazığ Karakoçan takımlarımızın yer aldığı TFF 3. Ligde haftanın hakemleri açıklandı.

Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan atamalara göre Elazığspor’un 31 Ekim Pazar günü saat 14.00’te Gazi Stadı’nda Nevşehir Belediyespor’la oynayacağı maçı İstanbul Bölgesi’nden C Klasman Hakemi Sercan Yılmaz yönetecek. Yılmaz’ın yardımcılıklarını Kırklareli Bölgesi’nden Tahir Yalçın ile Kocaeli Bölgesi’nden Mehmet Ali Vardar yapacak. Müsabakanın 4. Hakemi ise yine İstanbul Bölgesi’nden Oğuzhan Gökçen.

Mavi-Beyazlı Temsilcimiz Harput Dibek Elazığ Karakoçan’ın 31 Ekim Pazar günü saat 14.00’te Çubuk İlçe Stadı’nda Altındağspor ile oynayacağı maçı ise Ordu Bölgesi’nden C Klasman Hakemi Volkan Şeker yönetecek.

Şeker’in yardımcılıklarını Erzurum Bölgesi’nden Hakan Eygü ile Trabzon Bölgesi’nden Yakup Bulut yapacak. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise yine Trabzon Bölgesi’nden Halil İbrahim Yıldırım görevlendirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109