Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Temsilcilerimiz Elazığspor ve Harput Dibek Elazığ Karakoçan takımlarının da yer aldığı TFF 3. lig 1 ve 2. Grup'ta Haftasonu oynanacak olan maçlarda görev yapacak hakemler açıklandı.

Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, haftanın maçlarında görev yapacak hakemleri açıkladı.

Yapılan atamalarla temsilcilerimiz Elazığspor ve Harput Dibek Elazığ Karakoçan takımlarının da yer aldığı TFF 3. Lig 1. ve 2. Grupta da maçları yönetecek hakemler belli oldu

Elazığspor’un 7 Kasım Pazar günü saat 13.00’te Erbaa İlçe Stadında Erbaaspor’la oynayacağı maçı İzmir Bölgesi’nden C Klasman Hakemi Önder Turgay Demirdak yönetecek.

Demirdak’ın yardımcılıklarını Aydın Bölgesi’nden Ahmet Oğuz Yılmaz ile İzmir Bölgesi’nden Kaan Kaya yapacak. Müsabakanın 4. Hakemi ise Denizli Bölgesi’nden Cihan Yurdagül olacak.

Mavi-Beyazlı Temsilcimiz Harput Dibek Elazığ Karakoçan’nın ligin 11. Haftasında 7 Kasım Pazar günü saat 13.00’te Doğukent Stadı’nda Yomraspor ile oynayacağı maçı Kocaeli Bölgesi’nden C Klasman Hakemi Mehmet Güngör yönetecek. Güngör’ün yardımcılıklarını Sakarya Bölgesi’nden Furkan Kocayıldız ile Eskişehir Bölgesi’nden Ömer Yasin Gezer yapacak. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise Eskişehir Bölgesi’nden Tolga Tuna görevlendirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER