Yasağın Kalkması İçin Yoğun Çaba Sarf Ediliyor

Elazığspor‘da transfer döneminin sona ermesine sayılı günler kala Kulüp Başkanı Serkan Çayır transfer yasağını kaldırmak için yoğun çaba sarf ediyor. Başkan Çayır bir kez daha İstanbul’a giderek sorunlu dosyaları çözüp transfer yasağını kaldırmaya çalışacak.

Yasağın Kalkması İçin Yoğun Çaba Sarf Ediliyor

Serkan Çayır başkanlığındaki yönetim kurulu transfer tahtasını açmak için son haftaya girilirken yoğun çaba sarfediyor.

Transfer sezonunun sona ermesine sayılı günler kala Bordo-Beyazlı camiada FIFA’da ve TFF'de bulunan yaklaşık 54 dosya ve alacaklı futbolcularla imzalar için görüşmelerde ciddi yol kat edildi.

54 yıllık tarihinde 26 sezon sonra 3. ligde mücadele etmeye hazırlanan Elazığspor’da yönetim kurulu, yaklaşık 3 sezondur kapalı olan transfer tahtasını açmak için bir çok futbolcuya ulaşarak uzlaştı.

Transfer tahtasınının açılması durumunda bazı isimlerden söz alan Serkan Çayır başkanlığındaki yönetim kurulu, yasağın kaldırılması halinde transferleri gerçekleştirecek.

Transfer tahtası için taraftarların sabırsızlığını anladıklarını ve aynı heyecanının kendilerinde de olduğunu dile getiren Çayır, “İnşallah Salı-Çarşamba gününe kadar tüm Elazığ’a müjde vermek istiyoruz. Transfer yasağını kaldırırsak kimse şaşırmasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duran
Duran - 3 hafta Önce

Hadi la,densiz birkaç gün daha orada oturmak için zaman kazanma gayreti.İşen bak işen.

Okan
Okan - 3 hafta Önce

Bu yönetim parasız hepsini araştırın para veremezler

Adam gibi adam
Adam gibi adam - 3 hafta Önce

Taraftar grup başkanı külüp başkanı oluyor nasıl selçuk öztürk le beraberler bunlar para varmı yok yönetimde varmı yok nasıl açacan tahtayı kim verecek size okadar parayı selçuk doldurdu cebini elazığspor sayesinde sıra bunlarda bire al beşe göster tamam yiyin elazığı

Güner
Güner - 2 hafta Önce

Federasyondan gelecek 1.750 trilyon var,ayrıca Toto,loto,iddia filan gelirlerini de gözönüne alırsanız,bu halde bile bir rant var,onun pesindeler,tabi selço çökmemisse,ki zannetmiyorum.

SIRADAKİ HABER

banner103