Robotik Ve Kodlama Eğitimi Mülakat Sonuçları Açıklandı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Elazığ İl Temsilciliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlenen Robotik ve Kodlama Eğitimi mülakat sonuçları açıklandı.

Teorik ve uygulamalı olarak yapılacak sertifikalı bu eğitim programı 15 hafta sürecek.

Ortaokul öğrencilerini robot üreterek bu ülkede milli projeler üretmek için çekirdekten yetişmesine adım atacak.

Mülakata katılmaya hak kazanan öğrenciler şu şekilde açıklandı;

  • Ahmet Kaymak,
  • Anıl Erbilen,
  • Ayşe Pamuk,
  • Bedirhan Can,
  • Berkay Demir,
  • Betül Telçeken,
  • Çağdaş Şahin,
  • Eda Gün,
  • Emir Arbak,
  • Enes Çambay,
  • Enes Susatan,
  • Furkan Gülmez,
  • Furkan Yazar,
  • Hamza Çetiner,
  • Hatice Yıldırım,
  • Hiranur Sert,
  • Huzeyfe Vezir Aydın,
  • İlknur Dişli,
  • İnanç Alanoğlu,
  • İnanç Turan,
  • İsmail Hazar Pehlivan,
  • Kaan Yakup Ünal,
  • Mehmet Akif Saylan,
  • Mehmet Miraç,
  • Mehmet Reşit Nas,
  • Mehmet Taha Aladar,
  • Melih Demir,
  • Melike Ünlü,
  • Mert Dinç,
  • Muhammed Ali Güneş,
  • Muhammed Arda Çiçek,
  • Muhammed Baran Ayvaz,
  • Muhammed Emin Orman,
  • Muhammed Mübin Batmaz,
  • Muhammed Salih Zorbozan,
  • Muhammet Emre Ülger,
  • Muhemmed Fahri Üstünel,
  • Musa Denizhan,
  • Ömer Polat,
  • Samet Ebiloğlu,
  • Selim Dinç,
  • Semih Demir,
  • Sevin Karadağ,
  • Taha Ahmet Sözen,
  • Taha Yasin Güneş,
  • Taha Yalçınoğlu,
  • Ulaş Kınık,
  • Üzeyir İloğlu,
  • Yiğit Öztürk,
  • Yusuf Coşkun,
  • Yusuf Emre Çiçek,
  • Yusuf Karaçoban,
  • Yusuf Mert Koç,
  • Zekeriya Civalek,
  • Zeliha Temizkan.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner11

banner7

banner6