23-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 23-28 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?

23-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Daha içe dönük olabilir, maneviyata ve spiritüel konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bazı boşanmış koçlar için, kadersel ikinci bir eş adayı gelebilir. Sosyal çevrenizden gelen destekle yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. Enerjinizi kazançlarınız için harcayacaksınız.

BOĞA: Faal olacağınız bir hafta. Özellikle hafta sonu sosyal çevrenizin desteğiyle kazançlarınızı artıracak yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Hayatınızdaki otorite konumundaki insanlarla ilgili beklenmedik olaylar çıkabilir. Sakin kalıp, mantıklı hareket ederek durumu yönetebilirsiniz.

İKİZLER: Hayatta bulunduğunuz konumunuza odaklanacağınız bir hafta. Bu dönem hep biz yerine biraz da ben demeniz gereken bir zaman dilimi. Bencil olmadan ben olmayı öğrenmeniz her konuda size fayda sağlayacaktır. İş arayanlar yeni bir işe başlayabilirler.

YENGEÇ: Hukuk, eğitim, yurtdışı, uzak akrabalarla ilgili işler haftanın ana konusu. Duygusallık nedeniyle iletişim sorunu haricinde, tüm bu konularda güzel gelişmeler olabilir. İç sesiniz bu hafta daha ön planda ol diyor. Bir yandan da korumacı ve anaç yönünüz had safhada.

ASLAN: Ödemeler, ek gelirlerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Miras gibi evrak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar başarılı bir operasyon geçirebilirler. Bekarlar ilerde çocuk sahibi olacakları eş adayıyla sevgili olabilirler. Bazıları da yeni bir ortaklık anlaşması yapabilirler.

BAŞAK: Evlilik ve ortaklı projeler yapmak için güzel fırsatlar var. Etrafınızdaki kadın otoritelerin bazı baskılarına maruz kalabilirsiniz. Dengeli davranarak durumu yönetebilirsiniz. Ailenizden alacağınız destekle çalışma hayatınızla ilgili şanslı bir anlaşma yapabilirsiniz.

TERAZİ: Aşk, çocuk veya hobilere yoğunlaşabilirsiniz. Sevgilisinden ayrılanlar yeniden barışabilirler. Çocuğu olanlar da onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Sahne, dekorasyon ve güzellik sektöründe çalışanlar güzel anlaşmalar yapabilirler.

AKREP: Duygularınızla aklınızı güzel dengeleyeceğiniz bir hafta. Aile içinde kardeş veya yakın arkadaşınız nedeniyle ani gerginlik çıkabilir. Bekarlar şanslı bir evliliğe dönük adım atabilirler. Bazı akrepler ise; hayalini kurdukları mülke sahip olma fırsatını yakalayabilirler.

YAY: Kardeş,yakın çevre ilişkileri ve iletişimin ön planda olacağı bir hafta. Geçmişte maddi destek olduklarınızdan, bu hafta maddi destek alabilirsiniz. Yeni anlaşmaları yaparken iyice kontrol etmenizde yarar var. Bekarlar kadersel eşleriyle tanışabilirler.

OĞLAK: Kazançlarınıza ve kendi öz değerinize odaklanacaksınız. Kadınlardan her konuda yardım gelecek. Geçmişten beri verdiğiniz emeklerin maddi karşılığını alacaksınız. Şanslı bir yeni anlaşmaya imza atabilirsiniz. İş arayanlar yeni bir iş bulabilirler.

KOVA: Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bir kadına söylediğinizle yaptığınız şey birbirinden farklı olabilir. Eril ve dişil enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki otoriteyle anlaşmak zor olabilir.

BALIK: Hayat sahnesinde ön planda olmak isteyeceksiniz. Enerjinizi güçlü bir şekilde yansıtacaksınız. Maddi konularda beklenmedik bazı anlaşmaların bozulması nedeniyle ufak çaplı bir kriz çıkabilir. Ancak bereketinizin bol olduğu bir dönemde olduğunuz için sorun olmaz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7