Yeniden Refah Partisi İl Başkan Ateş, Yıldızbağları ve Rızaiye Mahallesi ile Yunus Emre Bulvarında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Şehir merkezi başata olmak üzere birçok ilçe ve beldede seçimleri kazanacağını ifade eden Başkan Ateş, “Yaklaşık üç aydan beri seçim çalışmalarımızı hummalı bir şekilde yürütüyoruz. Saha çalışmalarımızda adaylarımıza olan teveccüh halkımızın değişim talebini ortaya koyuyor. Elazığ Belediye Başkan adayımız Faruk Septioğlu’nun projeleri ve ahlaklı belediyecilik vaatleri, hemşerilerimizin ilgisine mazhar oldu. Kaynakların eşe dosta ve şatafata değil halka aktarılması özlemini ve dile getiren hemşerilerimiz, Yeniden Refah Partisinde buluşuyorlar. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden esnaflarımızın dayanacak güçlerinin olmadığını görüyoruz” dedi.

Seçimlerde kamu imkân ve kaynaklarının iktidar partisi tarafından kullanıldığını söyleyen Ateş, “Pazar günü yapılacak seçimler, Belediye başkanını seçmekten çok daha öte bir anlam taşımaktadır. Pazar günü,  doğru ile yanlışın oylanmasıdır. Vurguna, talana ve israfa dur demenin oylamadır. Mevcut Belediyeler hizmet üretemediği gibi borç batağına saplanmış ve on yıllarca bu borcu ve faizini ödemeye mahkum edilmiştir.  Bu seçim, kendi çalışanına insanca yaşayacağı bir maaşı çok görüp kendi makam saltanat ve lüks yaşamlarında sınır tanımayanlara dur demenin bir fırsatıdır” dedi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Faruk Septioğlu’nun geçmişi pırıl prıl olan, adı hiçbir usulsüzlük ve yanlışla anılmadığı gibi her zaman insanlara faydalı olmasıyla zikredilen biri olduğunu kaydeden Başkan Ateş, “Bizler, Elazığlı hemşerilerimizin ferasetine güveniyoruz. Elazığlı hemşehrilerimiz, doğruyu yanlıştan ayıran, şehrin çıkarlarını siyasetin üzerinde gören, yolsuzluk yapmadığı gibi yapanlara müsaade etmeyen, çıkar çevrelerinin yörüngesine girmeyen tertemiz bir mazisi olan, şehrin sorunlarını çözme irade ve kararlığını gösteren Faruk Septioğlu’nun 1 Nisanda görevi devralmasıyla birlikte şehirdeki tüm olumsuzluklar son bulacak ve yepyeni şaibesiz bir dönem başlayacaktır” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Açıkkapı: Seferlerin Mayıs Sonuna Ertelenmesi Uygun Görülmüştür Milletvekili Açıkkapı: Seferlerin Mayıs Sonuna Ertelenmesi Uygun Görülmüştür