Yeniden Refah Partisi bayramlaşma töreni bayramın 2. Günü gerçekleşti.

2. günde partilileri ve teşkilatı ile bir araya gelen YRP Elazığ İl yönetimi parti binasına gelen hemşehrileri ile bayramlaştı.

Programa YRP Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, YRP Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, MKYK Üyesi Mehmet Tan, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri,  Merkez ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları ile partililer katıldı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Elazığ’da yoğun bir seçim süreci geçirdiklerini ifade ederek buruk bir bayram geçirdiklerini söyledi.  

Bayramlaşma töreninde konuşan YRP Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, “Ramazan Bayramı’nın Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni ederek, Yerel Seçimlerde güzel bir başarı göstermenin mutluluğunu yaşadıklarını” belirtti.

Başkan Ateş, “Gazze’de yaşanan zulümlerden dolayı buruk bir bayram yaşadıklarını söyleyerek dünya üzerindeki Müslümanlara yapılan zulmün son bulmasını istediklerini söyledi.

Vlcsnap 2024 04 11 17H10M50S011

31 Mart yerel seçimlerinde YRP ‘den Belediye Başkan Adayı olan Faruk Septioğlu dünyanın her yerinde Müslümanlara karşı yapılan bir zulüm var diyerek, Elazığ’da YRP çatısı altında seçimi kazanları tebrik etti, kazanmayanlar için ise onlar daha kaybetmedi yeni başladı açıklamasında bulundu

YRP Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, Gazze’de yapılan zulmün en kısa sürede son bulması gerektiğini” belirtti.

Septioğlu, başarılı bir seçim dönemi gerçekleştirdiklerini söyleyerek, Yeniden Refah Partisi olarak diğer seçimlere çok daha güçlü bir şekilde gireceklerini” söyledi.

Vlcsnap 2024 04 11 17H10M59S896

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Tan, Biz milli görüş davasıyla yeni bir başlangıç başlattık.

Bakan Kurum Elazığ’da İncelemelerde Bulundu Bakan Kurum Elazığ’da İncelemelerde Bulundu

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Tan, Ramazan Bayramının hayırlar getirmesinin temenni ederek, seçim döneminde gayretle çalışan tüm parti mensuplarına teşekkür ettiğini” söyledi.

Vlcsnap 2024 04 11 17H12M13S771

Vlcsnap 2024 04 11 17H10M38S663

Editör: Batuhan Baskal