Elazığ’da Otomobil Duvara Çarptı: 2 Yaralı Elazığ’da Otomobil Duvara Çarptı: 2 Yaralı

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turunda için oy verme işlemi Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da sabah saatlerinde başladı.

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da sabah saatlerinden itibaren Elazığ’da oy kullanma işleminin gerçekleştirildiği okulları ziyaret ederek, sandık görevlileri ve vatandaşlık görevini yerine getiren Elazığlılarla bir araya geldi.

Sandık görevlilerine başarılar dileyen Demirbağ, Elazığlılara da teşekkür etti. Demirbağ’a, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya da eşlik etti.

Başkan Kaya; “Seçimler, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Sabahtan beri Elazığ’da oy kullanma işlemlerinin gerçekleştirildiği sandıkları geziyoruz. Diğer seçimlere göre bu seçimlere büyük bir katılım olduğunu gözlemledik. Artık Milletimiz hadiseleri değerlendirerek kenetlendi ve sandığa gitme sorumluluğunu yerine getirdi. Allah hayırlı ve uğurlu etsin.” dedi.

Oy kullanma işlemini Akçakiraz İlkokulu 2371 No’lu sandıkta gerçekleştiren 27. Dönem Milletvekili Demirbağ da; “Şu anda sandıkların başında oldukça kalabalık mevcut. Halkın iradesi sandığa yansıyacak. Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan inşallah yine Külliye’den bütün dünyaya mesajlarını vermeye devam edecek. Akçakiraz Cumhurbaşkanımıza en fazla desteği veren seçim bölgesi olur inşallah. Sayın vekilimiz de burada oy kullandı. Hayırlı olsun.”

Oy kullanma işlemini Akçakiraz İlkokulu 2371 No’lu sandıkta gerçekleştiren Milletvekili Demirbağ; “Cenab-ı Allah seçimi hayırlı ve uğurlu kılsın Ülkemiz ve Milletimiz için. Biz de oyumuzu burada kullandık. Gezilerimizde Milletimizin kararlı olduğunu gördük. Sandık oyunları CHP’nin Milli sporudur. Çok büyük bir ayak oyunu olmazsa, 1 Milyonun üzerinde geçersiz oy vardı. Bu sefer böyle olmayacaktır. Pusulada sadece 2 aday olduğu için oyların iptal olma durumu çok küçük bir ihtimaldir. Seçimi büyük bir farkla alacağımızı düşünüyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Yüzyılı yolculuğunda Milletimizle birlikte inşallah emin adımlarla yürümeye devam edecektir.” diye konuştu.