Memleketi Elazığ’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Vali Doç. Dr. Ömer Toraman, Emniyet Müdürü Adnan Karayel ile birlikte bir dizi temaslarda bulundu.

Temasları kapsamında Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Bakan Yardımcısı Aktaş ve beraberindeki heyet, kahraman polislerin 10 Nisan Polis Haftasını ve Ramazan Bayramlarını tebrik ederek, bir süre sohbet etti.

Hankendi Karakolu3

Çocukların küçük yaşta trafik kurallarını öğrenebilmeleri amacıyla kurulan Trafik Eğitim Parkı ziyaret eden Aktaş, ardından Elazığ Valisi Doç. Dr. Toraman, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Evren ve İl Emniyet Müdürü Adnan Karayel ile birlikte Hankendi Jandarma Karakolu ile Yol Kontrol Uygulama Noktasını ziyaret etti.

Ülkenin güvenliği ve huzuru için görev yapan kahraman Jandarmalar bir araya gelen Bakan Yardımcısı Aktaş, bayramlarını kutladı, şehrin güvenliği ve asayişi ile ilgili bilgiler aldı.

Elazığ’da Panik Yaparak Gaza Basan Sürücü Kaldırımdaki Grubun Arasına Daldı, 1 Kişi Yaralandı Elazığ’da Panik Yaparak Gaza Basan Sürücü Kaldırımdaki Grubun Arasına Daldı, 1 Kişi Yaralandı

Hankendi Karakolu4

Ramazan Bayramında trafik kazaları sonucu meydana gelebilecek can kaybı ve yaralanmaların önüne geçebilmek için yoğun mesai harcayan ekiplere teşekkür eden Bakan Yardımcısı Aktaş, Bayram tedbirleri kapsamında yapılan yol kontrol denetimlerine katılarak vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileyerek, trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Hankendi KarakoluHankendi Karakolu 2

Editör: Yakup Uğur