Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Elazığ’da düzenlenen Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışma Finalleri kapsamında Elazığ’a gelen sinema oyuncuları Serkan Şengül ve Orhan Aydın, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Elazığ’ın kadim kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yaptığını ve bünyesinde önemli tarihi eserleri bulundurduğunu ifade eden sinema sanatçısı Serkan Şengül, kendilerini kabullerimden dolayı Başkan Alan’a teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 04 25 At 17.26.44

Elazığ’ın hem sanayi hem ekonomi hem de kültür-sanat alanında önemli bir yerde durduğunu ifade eden sanatçı Orhan Aydın, şehri oldukça kalkınmış ve gelişmiş olarak gördüklerini dile getirdi.

Elazığ’da usta sinema  oyucularını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Elazığ Ticaret ve  Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, 9 bin üyeleri ile şehrin ekonomik olarak gelişmesi yanında, sosyal ve kültürel olarak da gelişmesinde  üzerlerine düşen görevi ifa ettiklerini ve bunun güzel sonuçlarını da gördüklerini ifade etti.

Milletvekili Açıkkapı, Mecliste Maden İle İlgili Konuştu Milletvekili Açıkkapı, Mecliste Maden İle İlgili Konuştu

Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençler Arası Kültür ve Sanat yarışmalarını ilimizde gerçekleştirmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Alan, etkinliklerin sorunsuz gerçekleşmesi ve bu kapsamda ilimize gelen her bir misafirimizin güzel anılarla şehrimizden ayrılmalarını sağlamak.