Show TV’nin merakla beklenen projesi ‘Aile’nin ikinci tanıtımı yayınlandı.

İlk bölümüyle 14 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Aile’nin başrolünü Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşacak. Aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizinin oyuncu kadrosunda, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ve Nur Sürer gibi başarılı oyuncular yer alacak.

Ebru Yaşar Dünyayı Listelerine Giren İlk Türk Sanatçı Ebru Yaşar Dünyayı Listelerine Giren İlk Türk Sanatçı

Dizinin yayınlanan ikinci tanıtımı, Devin’in “Ailenin yarattığı boşluğu, bir başkası doldurabilir mi?” sözleriyle başlıyor. Aslan ile annesinin arasındaki gergin ilişkiye de ışık tutan fragman, Devin ile Aslan’ın bol tartışmalı ilişkisinden de detaylar veriyor. Kendi ailesini iyileştiremeyen Devin’in, Aslan ve ailesini iyileştirmeye çalışmasından kesitler verildiği tanıtımda, Aslan, Devin’e “Sen benim kazanamayacağım en güzel kavgam olacaksın” sözlerini kullanıyor.

Aile, varlıklı bir aileden gelen Aslan ile kendisiyle aynı yerden yaralı Psikolog Devin’in tanışmasını ve birbirlerini iyileştirmelerini, aile içinde değişen dengeleri ve olayları konu edinecek. Dizinin resmi yayın tarihi ise 14 Şubat olarak kesinleşti.

Aile, ilk bölümüyle 14 Şubat 2023 Salı günü Show TV’de yayınlanacak.