MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Teşkilatı VE Ülkü Ocakları yönetimiyle bir araya geldi

Elazığ’ın önde gelen siyasi figürleri, şehrin geleceği için yapılan bu toplantıda bir arada hareket etmenin önemini vurguladılar.

Buluşma, geçmiş dönemlerde görev yapmış MHP ve Ülkü Ocakları'nın il başkanlarını da bir araya getirdi. MHP'nin şehir ve ülke politikası hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, yerel seçim stratejileri ve şehrin ihtiyaçlarına yönelik projeler masaya yatırıldı.

Boşanan Çift Sayısında Rekor Artış Boşanan Çift Sayısında Rekor Artış

MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen toplantıda yaptığı konuşmada, "Elazığ’ımızın daha iyi yerlere gelmesi için atılacak her adım, bizler için son derece kıymetlidir. Partimizin tecrübeli isimleriyle birlikte, Elazığ için hazırladığımız projeleri gözden geçirdik ve şehrimizin geleceği adına birlikte hareket etme kararlığını tekrar teyit ettik" dedi.

İl Başkanı Yunus Bal ise, “Bugün burada, Elazığ’ımız için fikir birliğine vardığımız pek çok konu oldu. Partimizin değerli büyükleri ile yapılan bu tür toplantılar, şehrimiz ve partimiz için büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrasında sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, toplantı katılımcılarının birlik ve beraberlik mesajları verdiği görüldü. Seçim sürecinin hız kazandığı şu günlerde MHP Elazığ teşkilatı, birlik beraberlik içinde seçim çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.