Hizmet, eser ve gönül belediyeciliği ilkesi doğrultusunda şehre kazandırdığı vizyon yatırımlarla Elazığ’ı emin adımlarla geleceğe taşıyan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, gençlere yönelik hizmetlerini artırarak sürdürüyor.

Bu kapsamda geleceğin teminatı gençlerin eğitimlerine katkı sunarak donanımlı bireyler yetiştirilmesi adına önemli faaliyetler gerçekleştiren Elazığ Belediyesi, “Gelecek Sensin” projesi dahilinde seminer programı düzenleyecek.

Türkiye’nin sınav öncesi motivasyon eğitiminde en etkili isimlerinden, konferansları, yayınları ve kitaplarıyla gençlerin büyük bir beğeniyle takip ettiği Gri Koç (Eğitimci ve Yazar Gökhan Müftüoğlu), sınav kazandıran taktikler konulu seminerde Elazığlı öğrencilerle buluşacak.

13 Proje Bilim Fuarında Sergilendi 13 Proje Bilim Fuarında Sergilendi

Ahmet Tevfik Ozan Fuar Ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek seminer, 2 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de başlayacak. Seminerin ardından imza programı gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi ve Pratik Hafıza Kurs Merkezi iş birliği ile düzenlenecek olan seminer, ücretsiz olacak.

Elazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714391003 Heef2U (1)

“ÜCRETSİZ SEMİNERE BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZ DAVETLİDİR”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Her alanda güçlü yatırımlarla aziz şehrimiz Elazığ’ı geleceğe hazırlayan Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları, gençlerimizin hayallerinin yanında yer alarak destek sağlamayı, gerek eğitsel, gerekse sosyo-kültürel faaliyetlerle gençlerimize hizmet etme hedefine devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi olarak geçtiğimiz dönem orta öğretim kurumlarını kapsayacak şekilde başlattığımız “Gelecek Sensin” programımızı, kapsamını genişleterek yeni dönemde de sürdüreceğiz. Türkiye’nin sınav öncesi motivasyon eğitiminde en etkili isimlerinden Gri Koç, 2 Mayıs Perşembe günü kıymetli gençlerimizle bir araya gelecek. Ücretsiz olacak olan bu önemli organizasyona bütün öğrencilerimizi davet ediyoruz.” denildi.

Editör: Batuhan Baskal