TFF 3. Lig, 2. Grup play-off müsabakalarının son karşılaşması sonrası gruptan çıkan Elazığspor finalde 52 Orduspor ile karşılaşacak.

Elazığspor, 52 Orduspor karşılaşması İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak.

Final maçına yoğun ilgi gösteren Elazığlı futbolseverler, İstanbul’a gitti.

Maç öncesinde metroda bir araya gelen Elazığsporlu ve Ordusporlu taraftarlar, sporda dostluk ve kardeşlik mesajını verdi.

Kurban kavurma nasıl yapılır? Kurban eti kavurma yapmanın püf noktası Kurban kavurma nasıl yapılır? Kurban eti kavurma yapmanın püf noktası

Bir birlerine başarılar dileyen taraftarlar, önemli olanın dostluk olduğunu vurguladı.

''ORDU TARAFTARLARI DA İSTANBUL’A GİDİP GELECEK, KAZASI BELASIZ GİDİP GELSİNLER”

Elazığspor’u desteklemek için İstanbul’a giden bir taraftar, ''Sadece Elazığ taraftarları değil aynı zamanda Ordu taraftarları da İstanbul’a gidip gelecek. Onlar da kazası belasız gidip gelsinler. İyi olan kazansın ama biz daha iyiyiz. İnşallah, kazanıp geleceğiz” dedi.

“KAYBEDENİN KAZANANI ALKIŞLAMASI LAZIM”

Ordusporlu bir taraftar ise ''Öncelikle sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu belirtmek istiyoruz. İkisi de çok köklü takımlar. İki tane güzide şehrin karşılaşması olacak. Ancak Elazığlıların maça bizden daha fazla yoğun ilgi gösterdiğini duyuyoruz. Türkiye’ye bir taraftarlık örneği göstermemiz lazım. Kaybedenin kazananı alkışlaması lazım. Çünkü buna çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

A W212461 01

Editör: Batuhan Baskal