Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla şehrin dört bir yanında şehre nefes aldıran parklar başta olmak üzere orta refüj ve yeşil alanlarda çim biçme, bitki diplerinin çapalanması ve dip sürgünlerinin temizliği gibi periyodik çalışmalarını hızlandırdı.

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından

Doğukent, Ulukent, Abdullahpaşa, Sürsürü, Yıldızbağları, Fevzi Çakmak ve Esentepe Mahallelerinde bulunan park ve yeşil alanlarda çim biçim çalışması gerçekleştirirken Harput Yolu, Doğukent Mahallesi Seyda Molla Bahri Bulvarı başta olmak üzere şehrin ana arterlerindeki orta refüjlerde ise bitki diplerinin çapalanması ve dip sürgünlerinin temizliği gibi periyodik çalışmalar yapılıyor.

“Aynı Pencereden Farklı Bakıyoruz” İl Finali Yapıldı “Aynı Pencereden Farklı Bakıyoruz” İl Finali Yapıldı

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kent estetiğine değer katan çalışmaların şehrin dört bir yanındaki yeşil alanlarda kesintisiz devam edeceği belirtildi.

Yesil Alanlarda Bahar Temizlig 1715771767 W O So I VYesil Alanlarda Bahar Temizlig 1715771765 O K Sn R1Yesil Alanlarda Bahar Temizlig 1715771764 N F2Dq XYesil Alanlarda Bahar Temizlig 1715771762 P V H Swr