Becayiş İçin Son Gün Bugün!

Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından hak sahibi olan vatandaşlar için tanınan becayiş süresi bugün sona eriyor.

Becayiş İçin Son Gün Bugün!

TOKİ Elazığ’da meydana gelen depremin ardından hak sahibi olan vatandaşlar için konutların yapımına başlanmış ve bir çoğu bitme aşamasında olan konutlar için 4 bin 598 hak sahibine verilmek üzere kura çekilişi yapılmıştı.

BECAYİŞ SÜRESİ BUGÜN SONA ERİYOR

Yapılan kura çekilişinin ardından ev değiştirmek isteyen hak sahiplerinin kendi aralarında anlaşıp evlerini değiştirmek için verilen bir aylık becayiş süresi bugün sona eriyor.

Becayiş yapmak isteyen vatandaşlar son olarak bugün mesai bitimine kadar noterlere giderek becayiş yapmak istediklerini ifade ederek becayiş yapabilecekler.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
dur.shn
dur.shn - 1 ay Önce

HARAM OLSUN OYLARIMIZ HAKKIMIZI HELAL ETMIYORUZZZ O KADAR MILLET VEKILLERİMİZ VAR HİC BİR SEYE YARAMIYORLAR... HELAL OLSUN İZMİREEEE HALKINI MAGDUR ETMEDİİ

ersan bulut
ersan bulut - 1 ay Önce

Allah emeği gecen herkesten razi olsun.Rabbime sonsuz sükürler olsun.Elazig insanini tatmin etmek zor...

Hak sahibi
Hak sahibi - 1 ay Önce

Hak sahibi olanlara toplu kura yaptınız.kura sonucunda farklı yerlerde evi çıkanlar oldu Bodrum Katları verdiniz acaba becayiş ile kaç kişinin sorununa çözüm buldunuz.

Gakgo2323
Gakgo2323 - 1 ay Önce

Ne zaman teslim.edeceksiniz evleri

AHMET
AHMET - 1 ay Önce

DEVLETİN İMKANLARINI BU KADAR KÖTÜ BİR PLANLAMA İLE İNSANLARI MAĞDUR EDENLERİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM..İNŞALLAH BU DÜNYA'DA KAHRU PERİŞAN OLDUKLARINI YÜCE MEVLA BİZE GÖSTERİR. KİBİR VE BÜYÜKLÜK TASLAYANLARI YÜCE ALLAH REZİL ETSİN İNŞALLAH...RAMAZAN AYINDA BEDDUA ETTİRECEK DERECEDE İNSANLARI MAĞDUR ETTİLER.

SIRADAKİ HABER

banner103