Dilek Sitesi, Türk Telekom Tarafından Fiber Altyapı Hizmeti İle İnterneti Artık Sorunsuz Kullanıyor

Türk Telekom 24 Ocak depreminden sonra yaşanan süreçte TOKİ’nin deprem konutlarını teslim etmesi ile birlikte yeni yaşam alanlarının tamamına eve kadar fiber altyapısıyla hizmet veriyor. Dilek Sitesi ile başlayan bu süreç diğer tüm TOKİ Projeleri ile birlikte devam edecek ve yılsonuna kadar teslim edilen binaların tamamına eve kadar fiber altyapısı tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak.

Dilek Sitesi, Türk Telekom Tarafından Fiber Altyapı Hizmeti İle İnterneti Artık Sorunsuz Kullanıyor

Türk Telekom 24 Ocak depreminden sonra yaşanan süreçte TOKİ’nin deprem konutlarını teslim etmesi ile birlikte yeni yaşam alanlarının tamamına eve kadar fiber altyapısıyla hizmet veriyor.

Türk Telekom Tarafından; Dilek Sitesi ile başlayan bu süreç diğer tüm TOKİ projeleri ile birlikte devam edecek ve yılsonuna kadar teslim edilen binaların tamamına eve kadar fiber altyapısı tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacak.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada; yaşanan pandemi süreci ile birlikte müşterilerimizin yüksek hız ihtiyacı gözetilerek bu karar alınmıştır. Uzaktan eğitim, artan teknoloji kullanımı interneti hayatımızda daha önemli bir seviyeye çıkarmıştır artan müşteri taleplerini hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” denildi.

Öte yandan yetkililer TOKİ dışında Elazığ’da yeni yapılan tüm evlere fiber altyapı imkânı sağladıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 19:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 1 yıl Önce

Defalarca başvurmamıza rağmen böyle bir hizmetten yararlanamadık. Depremzedeler üzerinden prim sağlandığını düşünüyorum

Depremin Getirdiği Sorunlar Sadece Barınmadan İbaret Değil
Depremin Getirdiği Sorunlar Sadece Barınmadan İbaret Değil - 1 yıl Önce

Bu kadar basit sorunları çözmek zor olmasa gerek, asfalt sıfırdan yapıldı. Sonra o sıfır asfalt kazıldı. Her şeyi zamanında düşünerek hep beraber yapmayı organize eden bir planlama yok mu? Umarım burada geç kalanlar diğer yapılan TOKİ ler için asfalt kazmayı beklemezler, neyse yine de hiç olmamasından iyi, bu deprem Elazığ a sadece barınma sorunu getirmedi her alanda çok sorun getirdi. Hemen hemen her kuruma çok iş düşüyor

Sorunların basitleri bile çözülemezken
Sorunların basitleri bile çözülemezken - 1 yıl Önce

Şu konutların yapıldığı bölge Elazığ'ın vitrin olan semtlerinden biri ama Elektrik telleri hala yer altına alınmamış, trafoları yetersiz sık arıza yapıp elektrikler kesiliyor. Gelir grubunun daha iyi olduğu semtlerden biri ama Telekom Elazığ ın en büyük semti üstelik Belediye Başkanları da burada oturdu ve şimdiki hala oturuyor. Sürsürünün çok büyük kısmına hala fiber net götürememiş, basit sorunları çözemeyenler, Pertek köprüsü, Organize sanayi bölgeleri, ulaşım, kültür, tarihi eser restorasyonları gibi diğer sorunları nasıl çözsün

Hasköylü
Hasköylü - 1 yıl Önce

Hükümet çaşılıyı çok az yerde olan fiber burda yapılmış helal olsun 5g yi bekliyik sırada

Yusuf
Yusuf - 1 yıl Önce

TOKİ’de oturmuyoruz ve eve kadar fiber net kullanıyoruz. Gerçekten çok kaliteli ve sürekli çalışıyor, çok memnunuz.
Teşekkürler Türk Telekom

Zülfü&Zülfü
Zülfü&Zülfü - 1 yıl Önce

Bu hizmetin gelmesinde çok emeği geçen Zülfü beye ve Zülfü beye çok teşekkürler

Nevinkaraaslan
Nevinkaraaslan - 1 yıl Önce

Bizmişenkonutlarıbizeçıkmıştıiptalmıyoksa

Hıdır Aydın
Hıdır Aydın - 1 yıl Önce

Sorunsuz kullansınlarki daha fazla fırsatçılık edip memlekete bizi daha fazla rezil Edeler


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109