Elazığ Belediyesi Halk Korosu Konseri Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Halk Korosu, ilk konserini vermeye hazırlanıyor.

Elazığ Belediyesi Halk Korosu Konseri Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce konser düzenlenecek.

Geçtiğimiz günlerde kurulan Elazığ Belediyesi Halk Korosu, 4 Kasım Cuma günü saat 19.30’da Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde birbirinden güzel eserlerini Elazığlılar için seslendirecek.

BOZKURT: HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ZENGİN BİR REPERTUVAR OLUŞTURDUK

Elazığ Belediyesi Halk Korosu olarak sanatseverlerle ilk defa buluşacaklarını ve zengin bir repertuvar oluşturduklarını ifade eden Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Koro Şefi Tuna Bozkurt, 4 Kasım Cuma günü Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecekleri konsere bütün vatandaşların davetli olduğunu belirtti. Konserde türkü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve yöresel eserlerin seslendirileceğini ifade eden Şef Bozkurt, “Elazığ Belediyesi'nin bizlere sunduğu destek ve imkânlar sayesinde bizler de hem şehrimizin hem de vatandaşlarımızın sosyal yaşamlarına katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu bağlamda desteklerini daima hissettiğimiz Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları’na şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109