Fırat Üniversitesi 7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresine Ev Sahipliği Yaptı

7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri kongresi Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesi 7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresine Ev Sahipliği Yaptı

Türkiye Hidrojen Teknolojileri Derneği tarafından hidrojen enerjisi konusundaki teknolojilerin, güncel çalışmaların ve gelişmelerin tartışıldığı 7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresi, Fırat Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesi Kongre Merkezinde düzenlenen kongrenin açılış programına, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Hidrojen Teknolojileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Dinçer, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar, öğretim üyeleri ile yurt içi ve yurt dışından çok sayıda alanında uzman akademisyen katıldı.

Kongrede konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, bu tür Ulusal ve Uluslararası Kongrelere ev sahipliği yapıyor olmaktan dolayı memnuniyetini ifade ederek, 7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresinin tüm katılımcılar için verimli olmasını temenni etti.

Açılış konuşmalarının ardından davetli konuşmacıların sunumlarıyla devam eden 7. Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresi Fırat Üniversitesi Kongre Merkezi’ndeki farklı salonlardaki oturumlarla 3 gün boyunca devam edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137