Maskeler Drone İle Dağıtılıyor

Elazığ’ın Ağın ilçesinde korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan hafta sonu kısıtlaması nedeniyle maskeler, drone ile vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Maskeler Drone İle Dağıtılıyor

Covid-19 tedbirleri kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’ın Ağın ilçesinde de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor.

Bu kapsamda İlçe Belediye Başkanı Ali Uslu, vatandaşların ihtiyacını karşılamak için bin paket maske yaptırdı.

Yaptırılan maskeler ise sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çekmek amacıyla belediye tarafından ilçe sakinlerine drone ile dağıtıldı.

İlçede drone ile havadan vatandaşlara giden maskeler renkli görüntüler oluşturdu.

USLU: BİRÇOK YERE SERVİSİNİ DRONE İLE YAPIYORUZ

Vatandaşlara hizmet için çalışmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Ali Uslu, “Ülkemizi ve dünyayı kasıp kavuran Covid-19 tedbirleri kapsamında maske mesafe ve temizlik kuralları uymak adına Ağın Belediyesi olarak kısıtlı bütçe ile hemşerilerimize milli ve yerli üretimi olan bin paket yaptırdık. Sokağa çıkma yasağında dağıtımını yapıyoruz. Aynı zamanda birçok yere de servisini drone ile yapıyoruz. Rabbim biran evvel ülkemizden bu illeti def eder” dedi.

Verilen hizmetten memnun olduklarını dile getiren ilçe sakinlerinden Şükran Doydu Çimen ise başkana ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

VİDEO:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haftalık ağın belediye başkanı reklamı
Haftalık ağın belediye başkanı reklamı - 8 ay Önce

Haftalık ağın belediye başkanı reklamı

Ağın sana dar başkanım
Ağın sana dar başkanım - 8 ay Önce

Velhasıl hep haber ne danışmanı var ne özel kalemi ne yardımcıları sadece emek veriyor.Belediyenin yok temizlik kampanyası yok mahalle ziyareti yok mercimek dağıttık vs yapması gereken sıradan işleri haber yapmıyor.Adam kendini yetiştirmiş Seni Elazığ belediye başkanı görmek güzel olur

Kel basa simsir tarak
Kel basa simsir tarak - 8 ay Önce

Isini bilmeyen cavuslar

SIRADAKİ HABER

banner103