Osman Tanman Belgesini, Başkan Metin Feyzioğlu’ndan Aldı

Elazığ Barosuna Kayıtlı Avukat Osman Tanman Avukatlık Ruhsat Belgesini Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu verdi.

Osman Tanman Belgesini, Başkan Metin Feyzioğlu’ndan Aldı

Elazığ Barosuna kayıtlı Avukat Osman Tanman Avukatlık ruhsat belgesini Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu verdi.

Elazığ Barosunda düzenlenen törende katılan Fevzioğlu, Tanman'a ruhsatlık belgesini verirken başarılar diledi.

OSMAN TANMAN KİMDİR?

1983 yılında Baskil ilçesi Aladikme köyünde dünyaya gelen Tanman, İlköğrenim Aladikme Köyü Kerik ilkokulunda, ortaokulu Baskil yatılı bölge okulunda, Liseyi de Korgeneral Hulisi Sayın Lisesinde tamamladı. Lise hayatının ortalarında ticaret hayatına atılan ve aynı zamanda öğrenimine devam eden Tanman, Ticaret hayatına Osmanlı İletişim adlı iş yerini kurarak başladı, 2008 yılında Osmanlı şirketini kuran ve uzun yıllar yönetim kurulu başkanlığını yaptı. Aynı zamanda inşaat, elektrik, mekanik tesisat, ithalat gibi birçok ticari alanda da faaliyet gösterdi. Lisans eğitimini Ukrayna’da tamamladı. Sonrasında ise İnönü Üniversitesinde Türk Hukuk Sistemine Entegrasyon programına katılarak hukuk eğitimini çift diploma ile tamamladı. Avrupa ülkelerinin neredeyse tamamında avukatlık yapma hakkına sahip olan Tanman, 4 yabancı dil biliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 2 hafta Önce

Sayın Osman Bey Diplomanız hayırlı olsun sizin gibi hemşehrilerimiz ile gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Helal
Helal - 2 hafta Önce

Adam telefonculuktan mütehatliğe ordan avukatlığa geçti. Helal (!)

e.kaya
e.kaya - 2 hafta Önce

maşALLAH

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109