Rektör Göktaş, MYO’ları Ziyaret Etti

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettın Göktaş Meslek Yüksekokullarını ziyaret etti.

Rektör Göktaş, MYO’ları Ziyaret Etti

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, akademik ve idari personelin durumu, birimlerin fiziksel gelişimi ve birimlerin gelecekteki hedefleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla Meslek Yüksekokulları‘nı ziyaret etti.

Bu kapsamda Karakoçan, Kovancılar, Teknik Bilimler, Sağlık Hizmetleri, Sosyal Bilimler, Sivrice, Organize Sanayi, Baskil ve Keban Meslek Yüksekokulları ile Devlet Konservatuvarı‘nı ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Göktaş’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen ve Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’da eşlik etti.

Rektör Göktaş ve beraberindeki heyet,  Meslek Yüksekokulları‘nın son durumları hakkında bilgiler aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Sayın Rektör, boş sahada top koşturmayın, Fırat Üniversitesi var ilken daha Malatya’da , Erzincan’da , Bingöl’deki vs. vs..bu gibi illerde üniversiteler henüz yoktu. Şu anda Malatya’da ikinci üniversite kuruldu, Elazığda en köklü üniversite olmasına rağmen halen Hukuk ve Eczacılık fakülteleri yok, siz bunlarla uğraşın lütfen.

+1??/
+1??/ @Mahmut - 2 hafta Önce

ne yapacaksiniz bu fakulteleri, ulkede yeterince var

Serkan DEMİR
Serkan DEMİR - 2 hafta Önce

Rektörün bu fakülteleri için çalıştığını okumuştum. Adam geleli daha 6 ay oldu. Önceki rektörlere de aynı soruyu sordun mu?.

SIRADAKİ HABER

banner103