Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyatın Videosu ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde yapılan nüks (tekrarlanmış) rahim kanserinin laparoskopik cerrahi tedavisini içeren video sunumu Avrupa Jinekoloji Ve Onkoloji Derneği’nin (ESGO) eğitim videoları serisine kabul edildi.

Şehir Hastanesinde Yapılan Ameliyatın Videosu ESGO Eğitim Videoları Serisine Kabul Edildi

Avrupanın en saygın cerrahlarının kanser cerrahisi eğitim videolarını içeren ESGO Cerrahi Video Kütüphanesi Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanları tarafından tüm dünyada yaygın şekilde takip ediliyor.

Yoğun başvurular yapılan ESGO Video Kütüphanesi’ne az sayıda ve özellikli videolar girebiliyor.

DOÇ. DR. YILDIRIM: HASTANEMİZE ARTI BİR DEĞER KATACAĞINA İNANIYORUM

Hastanede yapılan bu çalışmanın uluslarası arenada bir platformda eğitim videosu olarak kabul edilmesinin onur verici olduğunu belirten Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Doç.Dr. Doğukan YILDIRIM “ Elazığ’da ve özelinde hastanemizde yaptığımız cerrahi bir operasyonun ESGO Video Kütüphanesi’nde yer almasından dolayı mutluluk duyuyorum. Bir hastamıza yaptığımız operasyonun video sunumunu bilimsel nitelikte hazırlayıp talepte bulunduk. Çalışmamız Avrupa Jinekoloji Ve Onkoloji Derneği (ESGO) tarafından kabul edildi. Tüm dünyada çok sayıda Jinekolojik Onkoloji Uzmanının takip ettiği bir mecrada artık Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanemizde yapılan bir ameliyat da yer almış bulunuyor.

         Bu operasyon videosunun ESGO Video Kütüphanesi’ne kabul edilmesi hastanemizde yapılan jinekolojik kanser ameliyatlarının Avrupa standartlarında olduğunun da bir kanıtıdır. Hastanemize artı bir değer katacağına inandığım bu güzel çalışmada bizlere destek olan Yöneticilerimize, ameliyathane çalışanları ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Fiziki şartları ve teknolojik donanımıyla Elazığ depreminden sonra pandemi sürecinde de şehrin yükünün çoğunu kaldıran Şehir Hastanesi bir yandan da bilimsel çalışmalar yaparak bilim dünyasına katkı sunuyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çıktım şeher hastanesine
Çıktım şeher hastanesine - 1 yıl Önce

Kimin videosu acaba belki göstermek istemi ameliyatını

Şehir hastane
Şehir hastane - 1 yıl Önce

He gakko doğru diyim millet pet emar çekiyi herşeyi gösteri bizde acile gidin ultrason yok

hastayım yalanınıza
hastayım yalanınıza - 1 yıl Önce

akşam acile gidiyorsun. ultrason yok göz doktoru yok ortopedi yok. bilmem nereye girmiş videosu.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109