Çeşitli konularda birçok ismi öğrencileriyle buluşturmaya devam eden Fırat Üniversitesi  konferanslarına devam ediyor.

SANAL OYUN BAĞIMLILIĞI ANLATILDI

Fırat Üniversitesi tarafından Uzm. Dr. Psikiyatrist Ömer Deniz’in konuşmacı olarak katıldığı “Sanal Oyun Bağımlığı” konulu konferans düzenlendi.

Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa; Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sinan Akpınar, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 10.56.12 (1)

Sanal oyun bağımlılığı konusuna değinen Ömer Deniz, son süreçte sanal oyunlarda artış yaşandığına dikkat çekerek bunun zararlarını ve bağımlılıkla nasıl mücadele edilmesi gerektiğini öğrencilere anlattı.

Elazığ’da Tatil, Karne Heyecanı İle Başladı Elazığ’da Tatil, Karne Heyecanı İle Başladı

Konferansın sonunda Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen tarafından Uzm. Dr. Psikiyatrist Ömer Deniz’e teşekkür belgesi verildi.

 Whatsapp Image 2024 05 30 At 10.56.12

HACI ORMANOĞLU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Fırat Üniversitesi tarafından düzenlenen bir diğer konferans ise TEDx Konuşmacısı, Eğitimci – Yazar Hacı Ormanoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Başarıya Giden Yol” konulu konferans oldu.

Fırat Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlenen konferansa; Fırat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sinan Akpınar, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 10.04.49

İlk öğretmenlik hayatına 1995 yılında stajyer öğretmen olarak Nevşehir’in Acıgöl İlçesi Topaç Köyü İlköğretim Okulu’nda göreve başladığını anlatan Hacı Ormanoğlu, o köy okulunda ve sonrasında görev yaptığı diğer okullarda yaptığı fedakarlıkları anlattı.

Ormanoğlu, Elazığ Avcılı İlköğretim Okulu'nda görev yaptığı süreçte 10 öğrencisiyle 3 sergi açtığını ve bir halk oyunları ekibi kurduğunu, köy öğretmeni olarak okula gelen yardımlarla 8 köy okulunu kardeş okul ilan ettiğini söyledi.

Konferansın sonunda Fırat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Yılmaz tarafından Eğitimci – Yazar Hacı Ormanoğlu’na teşekkür belgesi verildi.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 10.04.50

Whatsapp Image 2024 05 30 At 10.56.12 (2)

Editör: Batuhan Baskal