Gürgöze, Memur Sen Temsilcileriyle Buluştu

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Memur Sen İl Temsilciliğinde konfederasyona bağlı sendikaların başkanlarıyla buluştu.

Gürgöze, Memur Sen Temsilcileriyle Buluştu

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Yönetim Kurulu üyelerini de yanına aldı ve Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Konfederasyona bağlı sendikaların il başkanlarıyla birlikte AK Parti Heyetini kabul eden Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, referandum sürecine değindi ve “Referandum sürecini birlikte hayırlı bir şekilde bitirdik. Bundan sonraki süreçte inşallah hayırlı olur. Pazar günü yapılacak olan genel kurulun hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de seçimden seçime ziyaretler yapan bir parti olmadıklarını dile getirerek, “Bizim siyasi anlayışımızda ister seçim olsun ister olmasın normal seçim dönemlerinde sivil toplum örgütleriyle halkımızla sürekli birlikte iç içe olarak halkımızla bir araya geliyoruz. Bu ziyaretin temel iki tane amacı var referandum sürecinde birlikte çok güzel işler yaptık. Birlikte halkımızın önüne koyduğumuz 18 maddelik anayasa değişiklik paketinin anlaşılması ve anlatılması, eksik kalan hususların tamamlanması noktasında bu sürecin destekçileri olan STK’larla çok güzel çalışmalar yaptık” dedi.

“Halkın İçinde Olmadığı Bir Siyasi Hareket Başarılı Olamaz”

Bundan sonraki çalışmalarında da STK’ları önemseyeceklerini dile getiren Gürgöze, “Bu şehirde alınması gereken kararları sizlerle, halkımızla ve diğer sivil toplum örgütleriyle birlikte siyasetimizi yürütmeye devam edeceğiz. Çünkü biz halkın içinde olmadığı, sivil toplumun içinde olmadığı bir siyasi hareketin başarılı olabileceğine asla inanmıyoruz. Mutlaka siyaset halkla ve bu ülkede yaşayan insanlarla yapılıyor” diyerek halkın ve STK’ların bakış açılarına ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137