banner83

Birevim Elazığspor’da Hoca Arayışları Devam Ediyor

Birevim Elazığspor’da Sefer Yılmaz’dan boşalan teknik direktörlük için arayışlar devam ederken, yeni hocanın Uşakspor maçında takımının başında olacağı ifade edildi.

Birevim Elazığspor’da Hoca Arayışları Devam Ediyor

Birevim Elazığspor’da Sefer Yılmaz’ın Ergene Velimeşespor hezimeti sonrasında görevinden ayrılmasının ardından yeni hoca arayışları da hız kazandı.

Edindiğimiz bilgilere göre, listenin başında yer alan Elazığspor eski futbolcusu, teknik direktör Mustafa Özer’le yapılan görüşmelerde bir sonuç alınamazken, genç teknik adamın kulüp başkanı Selçuk Öztürk’e teklifi için teşekkür ettiği ve görevi kabul etmediği öğrenildi.

Yine Elazığspor eski teknik direktörlerinden Ümit Özat’ın da şartlar uygun olmadığından olumsuz cevap vermesinin ardından başkan Öztürk’ün, Elazığspor eski teknik direktörlerinden Orhan Kaynak’a teklif götürmeye hazırlandığı ifade ediliyor.

Edindiğimiz bilgilere göre, Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk’ün hafta sonu oynanacak olan Uşakspor maçına kadar yeni hocayı belirleyeceği ve bu maça yeni hocayla çıkılacağı ifade ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7