Elazığ AK Parti Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı geçtiğimiz günlerde THY Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bolat'ı ziyaret etmişti.

Bu ziyareti Nazırlı sosyal medya hesabı üzerinden  “THY Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Bolat'a gerçekleştirdiğimiz ziyarette aziz şehrimiz Elazığ'ımız ile ilgili konuları değerlendirdik. Ağustos ayında gerçekleşecek olan THY Strateji Toplantısı'nın Elazığ'da yapılmasını planladık.  THY Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Bolat'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde duyurdu.

Elazığ Valiliği ALES Sınavı Hakkında Açıklama Yaptı Elazığ Valiliği ALES Sınavı Hakkında Açıklama Yaptı

Bugün ise Milletvekili Nazırlı Elazığ'da gerçekleşecek toplantının takipçisi olup hazırlıklar için İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ ile birlikte THY Genel Müdürlüğünde yetkilerle bir toplantı daha gerçekleştirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Milletvekili Nazırlı yaptığı açıklamada, “Elazığ muhteşem bir toplantıya hazırlanıyor. Şehrimizde gerçekleşecek olan THY Yönetim Kurulu Toplantısı'nın hazırlıkları için İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Ahmet Demirdağ ile THY Genel Müdürlüğümüzde görüşmelerimizi gerçekleştirdik.  Bloggerlar, iş insanları ve önemli simaların katılacağı Elazığ programında, basın toplantılarından kültür turlarına kadar çok kapsamlı bir hazırlık yapıyoruz. Her fırsatta şehrimize desteğini gösteren THY Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Bolat ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

G Rtg Cc6 Wc A Aaz W

Editör: Batuhan Baskal