Ülkü Ocakları Baskil İlçe Başkanlığı düzenlenen tören ile açıldı. Ülkü Ocakları Baskil İlçe Başkanlığı görevine ise Özkan Kızılkaya atandı.
 

Baskil Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı açılışına, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Reha Talha Aygen, MHP Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan, MHP Baskil İlçe Başkanı Vehbi Genç, Ülkü Ocakları İl Yönetimi, MHP Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Türkiye Kamu Sen Şube Başkanları katıldı.

Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Reha Talha Aygen yaptığı açılış konuşmasında toplumların gelecek idealinin inşası için gençliğin lazım olduğunu söyledi.

Öğrencilerin Çevre Duyarlılığı Takdir Topladı Öğrencilerin Çevre Duyarlılığı Takdir Topladı

AYGEN: ÜSTLENDİĞİMİZ BU MİSYONU BASKİL’DE DE YERİNE GETİRECEĞİZ

Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanı Reha Talha Aygen, “Cumhuriyetin 100. yılına girerken tarihin kendine yüklediği vazifenin şuurunda, fikri ve ilmiyle çağı kavramış, 2023 lider ülke Türkiye ülküsüne inanmış Türk gençliğiyle Cumhuriyetin 100. yıl ruhuna yakışır güçlü duruşumuzu ortaya koyacağız. Toplumların gelecek idealinin inşası için gençlik lazımdır. Gençliğin yeni ufuklara doğru ilerlemesi, milli ülküler edinmesi ve toplumun geleceğini garanti altına alması için üstlendiğimiz bu misyonu Baskil’de de yerine getireceğiz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Ülkü Ocakları sözü sağlam özü sağlam olan Türk gençliğinin yarım asırlık yadigârıdır. Ülkü Ocaklarının kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’i ve Ülkücü Şehitlerimizi Rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ocağımızın açılışı hayırlara vesile olsun. Ocak Başkanı olarak atanan Özkan Kızılkayaya yeni görevinde başarılar diliyorum. Baskil gençliğini ocağımızda çay içmeye davet ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi