Bu çabalardan birini de Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları gösterirken, Sapanca Gençlik spor maçı öncesinde ziyaret ettiği Elazığspor kulübünde teknik heyet ve futbolculara moral verdi.

Başkan Şerifoğulları, antrenman sonunda eşofmanlarını giyip futbolculuk hünerlerini de gösterdi.

A W185296 07

Elazığ Belediye başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye başkanlığı öncesinde de, belediye başkanlığında da hep Elazığspor’un yayında olmaya gayret gösterdiklerini ifade Etti.

Başkan Şerifoğulları, son haftaya umutlu girmek istediklerini de belirtirken, birinci olarak direkt 2. Lige çıkmak istediklerini söyledi:

Elazığspor teknik sorumlusu Bülent Yenihayat ve ekibinden de övgüyle bahseden başkan Şerifoğulları, bir yenilmezlik serisi yakalamalarından dolayı da kendilerini tebrik etti.

A W185296 05

Elazığ Baro Başkanı Efe: Adli Tatil Sürecine Girmiş Bulunmaktayız Elazığ Baro Başkanı Efe: Adli Tatil Sürecine Girmiş Bulunmaktayız

Takımla birlikte antrenman yapan ve futboldaki hünerlerini sergileyen Başka n Şerifoğulları, yaptığı paylaşımda, ''Sapanca Gençlikspor maçı öncesi futbolcularımız, teknik heyetimiz ve yönetimimizle bir araya gelerek heyecanlarına ortak olarak birlikte antrenman yaptık. Bordo-beyaz renklere gönül veren tüm taraftarlarımızı şampiyonluk yolunda pazar günü oynanacak olan Sapanca Gençlikspor müsabakasına davet ediyorum. Yolun sonu şampiyonluk inşallah” ifadelerini kullandı.  

A W185296 03A W185296 04A W185296 02

Editör: Batuhan Baskal