29 Şubat Altın Fiyatları

Altın fiyatları hareketliliği sürüyor! tam, yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

29 Şubat Altın Fiyatları

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından gün içerisinde altın fiyatları son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor.

Yapılan analizler sonucunda dün yani haftanın son gününde korona virüsü salgını nedeniyle küresel büyümeye zarar vereceği endişeleri hisse senetlerinde tekrar görülen sert düşüşe karşı sarı metal hafif geriledi. Bu noktada ise vatandaşlar tarafından araştırma konusu haline gelen Gram ve çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu?' sorusu araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'dan güncel ve canlı rakamlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Peki, 29 Şubat Bugün gram, yarım, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? İşte Kapalıçarşı'dan gelen güncel rakamlar detaylar…

Altın fiyatları üzerindeki son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından takip edilen ve araştırılan konular arasında yerini alıyor. Gün içerisinde 29 Şubat Bugün gram, yarım, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Şeklindeki sorularına yoğun olarak cevap arayan vatandaşlar için hazırladığımız haberimizde Kapalıçarşı'dan gelen canlı ve güncel rakamlara ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere dünya üzerinde birçok ülkeye yayılan corona virüsü salgını nedeniyle piyasalarda çok yoğun bir hareketlilik hakim. Küçük ve büyük ölçekli yatırımcılar ise hal böyle olunca sarı metal üzerindeki son gelişmeleri de takip ediyor. Peki, 29 Şubat bugün güncel ve canlı Altın fiyatları ne kadar? İşte tüm detaylar…

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın genelde uzun vadeli birikim aracı olarak değerlendirilir. Kolay kolay bozdurulmayan yarım altın bugün 1.038,99 TL'den alınırken 1.065,80'den satılıyor. Yarım altın fiyatlarındaki artış da oldukça dikkat çekici.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Altın fiyatlarındaki yoğun artıştan tam altın da nasibini aldı. Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 2.084,50 TL'den alınan tam altın 2.125,08 TL'den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altın fiyatları 29 Şubat Cumartesi günü 2.161,00 TL'den alınırken 2.193,00 TL'den satılıyor.

Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 326 lira oldu.

İstanbul Kapalıçarşı'da 325,80 liradan alınan 24 Ayar Külçe Altın (Gr.) 326 liradan, 2 bin 147 liradan alınan Cumhuriyet Ata Lira 2 bin 168 liradan, 297 liradan alınan 22 Ayar Bilezik (Gr.) 301 liradan, 2 bin 98 liradan alınan Lira (Tam) Ziynet 2 bin 118 liradan, bin 49 liradan alınan Yarım Ziynet bin 59 liradan ve 525 liradan alınan Çeyrek Ziynet 530 liradan satıldı.

banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103