Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yeni dönemde de “Gelecek Sensin” projesi ile gençlere hizmeti sürdürüyor.

GENÇLERİN EĞİTİMLERİNE KATKI SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Gençlerin eğitimlerine katkı sunarak donanımlı bireyler yetiştirilmesi adına önemli faaliyetler gerçekleştiren Elazığ Belediyesi, bu kapsamda Türkiye’nin sınav öncesi motivasyon eğitiminde en etkili isimlerinden, konferansları, yayınları ve kitaplarıyla gençlerin büyük bir beğeniyle takip ettiği Gri Koç’u (Eğitimci ve Yazar Gökhan Müftüoğlu), sınav kazandıran taktikler konulu seminerde Elazığlı öğrencilerle buluşturdu. Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Elazığ Belediyesi ile Pratik Hafıza Kurs Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği seminere, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, eğitimciler, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Elazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714653499 Y F G Ui7

Başkan Şerifoğulları’nın eser ve hizmet belediyeciliği ilkesinin yanı sıra gençlere verdiği öneme değinen Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, “Gelecek Sensin” projesi ile öğrencilere destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Pratik Hafıza Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Gündüz ise gençlere verdiği destekten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

ÖĞRENCİLER, BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Konuşmaların ardından Gri Koç, sınav kazandıran taktikler konulu seminerde öğrencilere önemli bilgiler verdi. Seminerin ardından Gri Koç’a plaket takdim edilirken, öğrenciler imza töreninde Eğitimci ve Yazar Gökhan Müftüoğlu ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Gençler, her alanda yanlarında olan ve “Gelecek Sensin” projesi ile kendilerine destek veren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Milletvekili Işıkver’den Bakan Şimşek’e Soru Önergesi Milletvekili Işıkver’den Bakan Şimşek’e Soru Önergesi

Elazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714653499 K Ci Jt BElazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714653497 H W F3 IkElazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714653496 Zo2 Q X JElazig Belediyesi Gri Kocu Ogr 1714653496 D P4Hsw