Otobüsten Düşen Adamın Ayağı Tekerleğin Altında Kaldı Otobüsten Düşen Adamın Ayağı Tekerleğin Altında Kaldı

Elazığ Belediyesi toplam 66 adet konut, iş yeri ve arsayı satışa çıkardı. 

Cumhuriyet, Mornik ve Zafran Mahallelerinde yine mülkiyeti Elazığ Belediyesi’ne ait 10 adet arsa 7 Mayıs tarihinde açık arttırma suretiyle satılacak.

İhaleye çıkacak olan Zafran Mahallesi’nde 8 adet, Cumhuriyet ve Mornik Mahallelerinde de 1’er adet arsa için ise KDV bulunmuyor.

Ayrıca Abdullahpaşa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve mülkiyeti Elazığ Belediyesi’ne ait konutlardan 40 adedinin 8 Mayıs tarihinde, 16 adet iş yerinin ise 9 Mayıs tarihinde açık arttırma suretiyle satışı yapılacak. 40 adet konut için KDV %1, 16 adet iş yeri için ise KDV yüzde 20 olarak belirlendi.

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine göre açık arttırma suretiyle gerçekleştirilecek ihaleler, saat 10.00’da, Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde Encümen huzurunda yapılacak. 

İhale şartnamesi, mesai saatleri içerisinde ücretsiz görüleceği gibi ihaleye iştirak edilmesi halinde her bir ihale için 500 TL bedel karşılığında Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Kiralama Servisi’nden temin edilebilecek. Ayrıca teklif verecek kişiler ayrıntılı bilgi için Elazığ Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Kiralama Servisi’nden, (424) 248 47 02  (dahili 1572) No’lu telefondan ya da https://www.elazig.bel.tr/ihale-ilanlari/ web sitesinden detaylı bilgi alabilecek.