Elazığ Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi’nde Geniş Kapsamlı Temizlik Çalışması Yaptı Elazığ Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi’nde Geniş Kapsamlı Temizlik Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent zararlılarına karşı mücadele çalışmaları kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

Yıl boyu haşerelere karşı ilaçlama çalışması gerçekleştiren ekipler, gece mesaisine de yoğunluk verdi.

Bu çerçevede Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, park ve bahçeler ile cadde ve orta refüjlerde yer alan yeşil alanlarda yaprak sineği, ağaç biti gibi çeşitli haşerelere yönelik ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Elazığ Belediyesi ekipleri, kent zararlılarına karşı yıl boyunca periyodik çalışmalarını sürdürmektedir. Vatandaşların rahat bir yaz dönemi yaşaması ve halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeşil alanlarda da haşerelere karşı ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar, kent genelinde periyodik aralıklarla devam edecektir” denildi.

A W193912 03A W193912 02A W193912 01