Bakan Prof. Dr. Kirişci Elazığ Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi. Bakan Kirişçi Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bakan Prof. Dr. Kirişci Elazığ Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Bir dizi gezi ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Elazığ’da temaslarını sürdürdü

Bakan Vahit Kirişçi ilk olarak Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi Kapanış Programına katılıp ardından Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Bakan Kirişçi, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Bakan Kirişci’ye Belediye ziyaretinde MKYK Üyesi AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti 26 . Dönem Elazığ Milletvekili Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Av. Ömer Serdar, AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile sohbet ederek, Elazığ’da yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler alan Bakan Kirişci daha sonra Elazığ Belediyesi Şeref Defterini imzaladı.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Tarım Ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye hediye takdiminde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 14:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109